10. Nesil Intel İşlemcili Yeni MSI Prestige Serisi Duyuruldu

Tasarımcılara ve içerik üreticilerine özel olarak geliştirilen 10. kuşak Intel Core işlemcili yeni MSI Prestige serisi dizüstü bilgisayarlar resmi olarak duyuruldu. Bu modeller, 6-11 Eylül ortası Intel ile IFA fuarında görücüye çıkacaklar. Prestige 14 ve 15, 10.nesil Intel Core i7 işlemcisine ve True Pixel ekrana mesken sahipliği yapıyor.

Profesyonellere Özel Olarak Geliştirilen Laptoplar

En yeni 10. jenerasyon Intel işlemci ile Prestige serisi, dünyanın ilk 6 çekirdekli işlemci ile gelen laptopları oldu ve bu bilgisayarlar yüzde 30’a varan üretkenlik artışı sağlamayı hedefliyor.

Hızlı bilgi sürece yeteneği, günümüzde profesyonel ve amatör tasarımcıların aradığı en kıymetli kriterler ortasında. Yeni 10. Jenerasyon Intel Core i7 işlemci ile Prestige kullanıcıları artık birçok bilgisayar programını birebir anda açıp kullanabilir, 2D ve 3D yazılımlarda rahatça çalışabilir.

Photoshop üzere grafik düzenleme yazılımlarında ham belgeleri açma suratında evvelki nesile nazaran yüzde 24 performans artışı mevcut. Yeni GeForce GTX 16 serisi grafikler sayesinde Prestige 14 ve 15 size daha zahmetsiz render süreçleri ve 4K görüntü önizlemede yüzde 36’ya varan sürat artışı sunuyor.

Profesyoneller için tasarlanan MSI True Pixel ekran, 4K UHD çözünürlük, yanılgısız benzetim için True Color kalibrasyonu, yüzde 100 AdobeRGB geniş renk gamı ve Delta-E<2 hassasiyeti ile ön plana çıkıyor.

Yeni MSI Prestige Serisi Performansı İle Dikkat Çekiyor

İnce, kompakt tasarımı, kumlama yüzeyli aluminyum kasası ile Prestige 14 ve 15 laptoplar 1,2 kg ve 1,6 kg tartıya sahip. Prestige 14 ve 15, yükseltilmiş klavyesi ve 1,5 mm daha uzun seyahat arası ile çok daha güzel reaksiyon veren ergonomik bir dizayna sahip. Ayrıyeten ekranı 180 derece açıyla eğilebiliyor.

16 Saatlik Batarya Ömrü

Laptop kullanıcıları ve dizayncılar, bilgisayarların sadece süreç gücü ve ekran boyutuyla ilgilenmez. MSI’ın dizayncı laptoplarında kullanıcıları şaşırtan ögelerden biri de batarya ömrüdür.

Kullanıcıların değer biçilmez anlar geçirmesine odaklanan yeni MSI Prestige serisi, vakte karşı yarışta da epey tezli. Prestige 15’in yeni batarya süresi 16 saati bulurken Prestige 14 de 10 saate kadar çalışma mühleti ile kullanıcıların adaptöre muhtaçlık duymadan tüm gün kesintisiz çalışmasına imkan tanır.

Kolay Taşınabilen Yeni MSI Prestige Çağdaş 14

14 inç ekranlı Çağdaş 14, kompakt metalik kasası ile sırf 1.19 kilogram tartısında olmasına karşın eksiksiz  ilişki noktalarıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra Çağdaş 14 ayrıyeten 10 saate kadar batarya mühleti de vaadediyor.

Başa dön tuşu