34 İnçlik Philips 346B1C Monitör Satışa Çıkıyor

Philips 346B1C, UltraWide QHD 3440 x 1440 piksellik imgeler sunuyor. 21:9 formatı, ortalarında yan yana yapılan karşılaştırmalar, XXL hesap tablosu görüntülemesi, yüksek detaylı CAD-CAM uygulamaları  gibi seçenekler sunuyor.

Ayrıca bölünmüş ekran ve çoklu aygıt üretkenliği kullanıcıların eş vakitli olarak bir diz üstü bilgisayar ve bir PC üzere çoklu aygıtlar üzerinde çalışmasını sağlayan MultiView teknolojisi ve tek bir monitör-tuş takımı-mouse konfigürasyonu kullanarak iki farklı PC’yi denetim etmelerini sağlayan MultiClient Entegre KVM anahtar sayesinde mümkün. Ekranda güç teminine sahip dahili bir USB-C dock istasyonu bulunuyor. Bu da, kullanıcıların kolay, tek kablolu kenetleme ve dizüstü bilgisayarları şarj olurken bile monitöre bağlanabilmesi üzere rahatlık sunabiliyor.

Philips’in yeni monitörü 180 derece sağa sola dönebilen, eğilebilen, yüksekliği ayarlanabilir ayak ve VESA montajı seçeneklerine sahip. Dahili PowerSensor, orada birinin bulunup bulunmadığını tespit edip ona nazaran ayarlama yapıyor, böylece de güç maliyetlerini  yüzde 80’e dek düşürebiliyor.

Philips 346B1C monitörü, 660 doalar tavsiye edilen satış fiyatıyla Kasım 2019’da piyasaya sunulacak.

Başa dön tuşu