ADATA, HD770G Taşınabilir Diskini Duyurdu

ADATA HD770G farklı görsel dizaynıyla dikdörtgen biçimli sıradan taşınabilir disklerden farklı olduğunu birinci bakışta belirli ediyor. Eserin iki yanındaki desenli plastik modülün ortasında yer alan RGB aydınlatmalı kısım, HD770G’ye farklı bir tasarım sağlıyor.

HD770G, 1 TB ve 2 TB olmak üzere iki farklı kapasite seçeneğiyle geliyor. Aygıtta USB 3.2 Gen 1 arabirimi kullanılıyor. Windows ve Mac işletim sistemlerinde rastgele bir ayar yapmadan çalışabilen eser, PlayStation 4 ve Xbox üzere konsolları da destekliyor.

Hem Dışarıdan Hem İçeriden Koruma

ADATA HD770G, toza ve suya dayanıklılık konusunda IP68 sertifikasının gerekliliklerini karşılıyor. 2 metre derinlikteki suda 120 dakika kalabilen eser, bu istikametiyle neredeyse su geçirmezlik özelliğine sahip. Taşınabilir disklerin irtibat yuvalarını koruyan abartılı plastik kapaklar yerine patentli özel bir kapağı olan HD770G, kullanıcılarına hem kullanım kolaylığı, hem de su geçirmezlik sunuyor.

HD770G şok emici silikon gövde, sağlam kollayıcı orta katman ve sabit diskin içinde itimatla oturduğu bir yataktan oluşan üç katmanlı yapısıyla darbelere ve düşmelere karşı da muhafaza sağlıyor. Bunlara ek olarak AES 256-bit şifreleme özelliği olan HD770G kullanıcı bilgilerini hep inançta tutuyor.

3 yıllık kullanıcı garantisiyle gelen ADATA HD770G’nin piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ise ileri bir tarihte ilan edilecek.

Başa dön tuşu