ADATA’dan İşletmelere Özel İki Yeni Depolama Çözümü

Marka bu bağlamda, işletmeler için sunduğu endüstriyel bilgi depolama tahlillerine bir yenisini daha ekledi. Firmanın duyurusunu yaptığı ADATA IM2P33E8 PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD sahip olduğu güvenlik özellikleri, geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve yüksek sürat sayesinde bilgi merkezleri, güvenlik ve ulaşım üzere dallar için yeni bir tahlil olmayı planlıyor.

ADATA’nın PCIe Gen3x4 arabirimini kullanan M.2 formundaki yeni SSD modeli NVMe 1.3 teknolojisinden de faydalanarak saniyede 3500 MB’a kadar okuma ve 3200 MB’a kadar yazma suratına ulaşabiliyor. 3D NAND Flash yongalar kullanılarak üretilen IM2P33E8 M.2 SSD, 256GB ile 2TB ortasında değişen kapasite seçenekleriyle geliyor. Ayrıyeten eserin 0 derece ile 70 derece ortasında çalışabilen olağan sürümü yanında -40 ile 85 derece ortasındaki sıcaklıklarda çalışabilen bir sürümü de bulunuyor.

Firmanın testlerinden geçmeyi başaran 3D TLC yongalarla üretilen ADATA IM2P33E8, 2 milyon saati aşan bir Yanlışlar Ortası Ortalama Vakit (MTBF) kıymetine sahip. Ayrıca eser, SSD’nin durumu, yıpranma derecesi ve kalan ömrü üzere pek çok datayı görmeyi sağlayarak SSD idaresini kolaylaştıran SSD Toolbox yazılımıyla birlikte geliyor.

Başa dön tuşu