AirPods Pro Türkiye Satışları Başladı

Apple tarafından 28 Ekim’de tanıtımı gerçekleştirilen ve 30 Ekim prestijiyle da birinci olarak 30 ülkede satışa sunulan AirPods Pro ülkemiz topraklarına da adım attı. 15 Kasım yani bugünden itibaren AirPods Pro Türkiye satışlarının da başladığı duyuruldu.

AirPods Pro Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Apple Store ve Apple yetkili satıcılarından satın alınabilecek olan AirPods Pro, yurt dışında 249 dolar fiyat ile satılırken Türkiye fiyatı ise başta da açıklandığı üzere 1.899 TL.

AirPods kablosuz kulaklıklardan farklı olarak Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaf Mod özelliklerine sahip Apple AirPods Pro kablosuz kulak içi kulaklıklar, Apple H1 çipi kullanıyor. Kuvvet Sensörü ile kulaklığın alt ucundan müzik ve aramaları denetim edebiliyorsunuz.

Siri ile Mesajları Seslendir özelliği sayesinde dijital asistan, gelen bildirileri size okuyabiliyor. Ses Paylaşımı ise iki çift AirPods üzerinden birebir ses akışını bir arkadaşınızla paylaşma, böylelikle birlikte oyun oynayabilme, sinema izleyebilme yahut müzik dinleyebilme tecrübesi sunuyor. Eserin suya ve tere dayanıklı olduğunu da belirtelim.

Kulaklıklar tek şarjla 4,5 saate kadar dinleme ve 3,5 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Kablosuz şarj kutusu ise 24 saatten fazla dinleme süresi18 saatten fazla konuşma süresi sağlıyor.

Başa dön tuşu