Amazon’dan Yeni Teslimat Seçeneği: Randevulu Teslimat

Amazon.com.tr, müşterilerinin alışveriş tecrübelerini hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak yeni hizmeti “Amazon Randevulu Teslimat” seçeneğini duyurdu. Türkiye’de birinci defa Amazon.com.tr tarafından hayata geçirilen “Amazon Randevulu Teslimat” hizmeti kapsamında Prime üyeleri, göndericisi Amazon.com.tr olan Prime etiketli tüm eserleri haftanın altı günü 08.00 ve 22.00 saatleri ortasında adreslerine teslim edilmesini isteyebilecek.

Tüm Amazon Türkiye müşterilerinin sepet limiti olmadan faydalanabilecekleri “Amazon Randevulu Teslimat” hizmeti, birinci etapta 35 vilayette geçerli olacak. Prime üyesi olmayan Amazon müşterileri, “Randevulu Teslimat” hizmetinden gönderim başı 14,90 TL karşılığında faydalanabilecek. Amazon Prime üyeleri ise Amazon.com.tr üzerinden yaptıkları alışverişlerde “Randevulu Teslimat” hizmetine fiyatsız erişmenin yanı sıra aşağıdaki alışveriş ayrıcalıklardan da faydalanmaya devam edecek.

  • Aynı gün teslimat: İstanbul, Bursa ve Kocaeli’nin belli ilçelerinde yaşayan Prime üyeleri, seçili Prime eserleri için öğle 12’den evvel verdikleri tüm alışverişlerinde, İstanbul için pazar günleri dahil birebir gün teslimat ayrıcalığından faydalanabiliyor.
  • Ertesi gün teslimat: İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir ve 13 kentte yaşayan Prime üyeleri, seçili Prime eserlerinde teslimatlarını rastgele bir ek fiyat olmaksızın sonraki gün adreslerine teslim alabiliyor.
  • 2 güne kadar teslimat: Aralarında Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Mersin ve Rize’nin bulunduğu 27 kentteki Prime üyeleri, 2 güne kadar teslimat hizmetinden yararlanabiliyor.

Tüm Amazon.com.tr müşterileri Amazon Prime hizmetlerine aylık 7,90 TL karşılığında sahip olabilirken amazon.com.tr/prime adresini ziyaret ederek 30 günlük deneme mühletinden de faydalanabiliyor.

Başa dön tuşu