ASUS, I am ProArtist Yarışmasını Duyurdu

Sunulan mükafatlar ortasında ProArt Display PA32UC, PA27AC, PA24AC, ProArt Station PA90, ProArt StudioBook Pro 17 ve Küçük PC PB60G bulunuyor. 30 Eylül 2019’a kadar tüm dünyada sürecek olan “I am ProArtist” kampanyasının ayrıntıları şu biçimde:

18 yaş ve üstü tüm yetişkinler “I Am ProArtist” müsabakasına katılmaya hak kazanır. Her iştirakçi, üç aktiflik kategorisinin (Gerçek Renk, Piksel Harikalığı ve Mighty Mini) her birine katılma hakkı elde eder. Her faaliyet kategorisinin temel tasarım ihtiyaçları şunlardır:

· Gerçek Renk (2D grafik tasarım): JPEG yahut PNG formatında bir fotoğraf ya da grafik tasarım gönderin, boyut : 2560 x 1440, 5MB’ı geçmeyecek halde.

· Piksel Harikalığı (Film prodüksiyon): MP4 formatında bir sinema klibi gönderin (maksimum 20 saniye), 50MB’ı geçmeyecek halde.

· Mighty Küçük (3D tasarım): JPEG yahut PNG formatında 3D tasarım çalışmanızı gönderin, boyut : 2560 x 1440 5MB’ı geçmeyecek halde.

Katılımcılar ayrıyeten her gönderiyle birlikte bir kıssa paylaşmalıdır. Bu öykü, orjinal yaratılışın ardındaki art planı yahut tasarım ilhamını özetlemelidir.

“I Am ProArtist” yarışını nasıl kazanırım?

Her aktiflik kategorisi için bir kazanan, halktan “beğeniler” halindeki oylara ve ASUS tarafından yaratılan bir yaratıcılık değerlendirmesine nazaran seçilecek ve her biri yüzde 50 tartı taşıyacak. Halka açık oylar değerlidir, bu nedenle iştirakçiler #IamProArtist etiketini kullanarak girişlerini toplumsal medyada paylaşmaya teşvik edilebilir

30 Eylül 2019’daki müsabakanın sona ermesinin akabinde, halka açık oylar toplanacak ve ASUS daha sonra yaratıcılıkla ilgili bütün girdileri dikkate alacak.

· Gerçek Renk (2D grafik tasarım): ASUS ProArt Display PA27AC

· Piksel Harikalığı (Film prodüksiyon): ASUS ProArt Display PA32UC

· Mighty Küçük (3D tasarım): ASUS ProArt Station PA90

ASUS, bu ödüllere ek olarak, ana ProArtist müsabakasına katılmaya uygun olmayanlar için şanslı bir çekilişle üç ek ödül de dağıtacak. Kazananlar, #IamProArtist kampanya etiketini toplumsal medyada paylaşanlar ortasından seçilecek. Bu şanslı çekilişle birlikte ödül olarak ProArt StudioBook Pro17, ProArt PA24AC monitör ve Küçük PC PB60G verilecek.

Başa dön tuşu