BenQ Yeni Nesil Kampüs Yayın Sistemini Tanıttı

X-Sign Broadcast, eğitimcilerin bulunan rastgele bir BenQ interaktif ekrana metin, fotoğraf, belge, ses ve görüntü göndermesini sağlar. Öğretmenler ders içeriği sunabilir, yöneticiler duyuru yapabilir ve öğrenciler sınıf malzemelerini tek bir sınıfta yahut seçilen bir sınıf kümesinde önizleyebilir ve inceleyebilir. X-Sign Broadcast, OTA güncellemesi yapar. Eğitimciler için rastgele bir bilgisayarı ve taşınabilir aygıtı kullanarak iletileri yayınlamaları için kullanabilecekleri web tabanlı bir sistem olan X-Sign Broadcast, güncellemeleri otomatik olarak yapılabilir.

X-Sign Yayını: Yerleşke Yayınınızı Tamamlayın

Geleneksel seslendirme sistemleri sırf ses yayınlayabilir. X-Sign Broadcast, bunu Google Drive, OneDrive, Dropbox ve kendi ağ klasörü üzere Cloud depolama hizmetlerinde kaydedilenler de dahil olmak üzere metin, ses, görüntü ve MS Office evraklarına genişletir. Web tabanlı X-Sign Broadcast, kullanıcıların rastgele bir bilgisayarı, akıllı telefonu yahut tableti kullanarak ileti yahut içerik teslimatı planlamalarını sağlar. Sistem, yerleşkede birden fazla binaya ve hatta birden fazla yerleşkede sahip okullar için harikadır; eğitimcilere, eski hoparlör sistemini kullananlardan daha verimli, verimli ve rekabetçi gelecek kuşak akıllı yerleşke oluşturmalarında yardımcı olur.

X-Sign Broadcast Çoklu İleti Teslim Modlarını ve Belge Formatlarını Destekler

X-Sign Broadcast, kurumların farklı ve değişen muhtaçlıklarını karşılayan çeşitli ileti gönderme modları açısından çok esnektir. İki değerli özellik; “araya girme” ve “zamanlanmış” yayın modlarıdır.

Araya girme modunda, bildiriler çabucak yüklenir ve iletilir; sesli / görüntü duyurusu – güvenlik iletileri için faydalıdır – yahut ana iletinin üzerine yerleştirilmiş hareketli bir afiş olarak görünür. Bu mod, iptal edilen sınıflar, oda atamaları yahut son tarihler üzere hatırlatıcılar ve değişiklik bildirimleri için harikadır. Zamanlanmış modda, ekran kapatılmış olsa bile içerik, istenildiği vakit görüntülenebilmesi için evvelce yüklenmiştir.

Grup Bildirisi Yayını özelliğine sahip X-Sign Yayını, kullanıcılara sadece iletilerin göründüğü yeri değil tıpkı vakitte göründükleri yer ile ilgili de büyük bir denetim sağlar. Öğretici görüntüler yahut ödevler üzere değişen ileti içeriği, ister bir ister seçili bir küme olsun, ister bir yerleşkedeki yahut tüm bir yerleşke kümesindeki tüm kümeler olsun, farklı BenQ interaktf ekranlara ayarlanabilir. Bu, farklı sınıf yıllarına nazaran uyarlanmış okul iletileri için yahut kişisel öğretmenlerin farklı sınıflara çeşitli husus ve düzeye bağlı öğrenme malzemeleri göndermesi için harikadır. X-Sign Broadcast’in canlı yayın fonksiyonu, müdürün özel aktiflikleri ve konuşmaları için ülküdür.

Akıllı Yerleşkeye Ulaşmak İçin İki Yayın Planı

X-Sign Broadcast’in iki abonelik planı vardır: Temel ve Premium. X-Sign Broadcast Basic, kolay metinleri, imajları, görüntüleri ve YouTube görüntülerini takviyeler. X-Sign Broadcast Premium, bunlara ek olarak Google Drive, OneDrive, okulun kendi ağ klasörü ve Canlı Yayın üzere Cloud Depolama hizmetlerinde olanlar da dahil olmak üzere Microsoft Office belgelerini takviyeler. Bu son plan, öğretici görüntüleri paylaşma, çeşitli belge formatları ile ödev verme yahut rastgele bir okul olayı yahut konuşmasını canlı yayınlama konusunda okula esneklik sunar. Her iki planla da, BenQ İnteraktif Ekran tarafından sunulan X-Sign Broadcast, okullara güçlü ve esnek bir bağlantı aracı sunar.

Şu anda, X-Sign Broadcast Basic, 30 Ekim 2019’a kadar fiyatsız deneme için kullanılabilir. X-Sign Broadcast Premium için, ek evrak formatları ve servis dayanağı yakında Over-The-Air (OTA) güncellemeleri yoluyla sağlanacaktır.

Başa dön tuşu