Call of Duty Mobile Oynadık, Değerlendirdik

Son 10 yılın en çok oynan FPS oyunlarından biri olan Call of Duty, taşınabilir aygıtlar için çıktı. CoD’un taşınabilir oyunu, PUBG Mobile’ın da geliştiricisi olan Tencent tarafından yapıldı. Android tarafında Call of Duty Mobile Google Play Store’da yayınlanırken, iOS tarafında ise App Store üzerinden sunuldu.

Grafiksel açıdan çok düzgün görünen CoD Mobile, oyunculara Battle Royale’in yanı sıra, ana oyunlarda gördüğümüz birçok sistemi getiriyor. NukeTown üzere ikon haritalar üretimde yer alırken, farklı modlar ve turnuvalar da bulunuyor.  Oyunda şimdiden 5 farklı harita ve 6 farklı oyun modunda yapay zeka yahut, öbür oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz.

Oyun modları ortasında klasik Team Deathmatch, Frontline, Search and Destroy, Hardpoint, Domination, Free for All bulunuyor. Bilgisayar üzerinden emülatör ile klavye ve mouse dayanağına de kavuşuyorsunuz. GameLoop oyun platformu üzerinden Call of Duty Mobile oynayacak oyuncular en yüksek grafik ve görsel kaliteyle oyunun keyfini çıkarabiliyor. Platformun 2K’ya kadar çözünürlük takviyesi de Call of Duty Mobile için geçerli. Oyuncular oyunu böylelikle, PC’nin getirdiği avantajlar ve görsel kalitesiyle oynayabiliyor.

Call of Duty Mobile iOS indir

Call of Duty Mobile Android indir

Başa dön tuşu