Call of Duty Modern Warfare İçin İki Yeni Oyun Modu Geliyor

Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Çağdaş Warfare, bildiğiniz üzere hali hazırda 10 farklı oyun modu ile piyasaya sürülmüştü. Bu modlar ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran üretimci firma, bahsi geçen bu 10 modun haricinde geçtiğimiz günlerde oyuna Gunfight ve Cyber Attack modlarını da dahil etmişti.

Ancak, görünen o ki Activision oyunu bu modlar ile sınırlamak istemiyor. Son paylaşılan raporlara nazaran, yakın vakit içeresinde iki yeni oyun modunun da oyuna ekleneceğini görmekteyiz.

Oyunun bilgisayar sürümünde yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan bu iki mod ise Gun Course ve Marksman Range halinde isimlendiriliyor. Kısa müddet içerisinde oyuna eklenmesi beklenen bu modların ayrıntıları da sızdırılan bilgiler ile ortaya çıktı.

Buna nazaran iki yeni moddan biri olacak olan Gun Course modunun MW2’deki eğitim misyonu olan The Pit ile epey benzerlik gösterdiğini de belirtmekte fayda var. Oyunun bu modunda ise oyunculardan en kısa müddet içerisinde eğitim haritasında karşısına çıkacak olan düşmanları vurarak parkuru tamamlaması istenecek.

Oyuna eklenecek olan öbür bir mod ise Marksman Range olarak karşımıza çıkıyor. Ne yazık ki oyunun bu modu ile ilgili şimdi net bir bilgi paylaşılmadı. Fakat, belirtilenlere nazaran oyunun bu modunda bizlere muhakkak bir müddet verilecek. Bu müddet zarfı içerisindeyse vurabileceğimiz kadar düşman gayesini vurarak en yüksek skoru elde etmeye çalışacağız.

Şimdilik, bahsi geçen bu modların ne vakit yayınlanacağı ile ilgili şimdi resmi bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat, elde edilen bilgilere nazaran bu iki modun yakın vakit içerisinde yayınlanacak olan DLC ile bir arada oyunculara sunulacağı iddia ediliyor.

Başa dön tuşu