Call of Duty Modern Warfare Ray Tracing Fragmanı Yayınlandı

Yeni Call of Duty Çağdaş Warfare oyunu için geri sayım devam ederken bugün merakla beklenen oyunun yeni fragmanı yayınlandı. Yayınlanan Call of Duty Çağdaş Warfare Ray Tracing fragmanı ile Nvidia’nın ışın izleme teknolojisi gösterildi.

Hatırlarsanız, Nvidia Gamescom 2019’da iştirakçilere ışın izlemeyi destekleyen oyunların listesini paylaşmıştı. Bu listede yer alan yeni Call of Duty oyunun RTX teknoloji ile nasıl görüneceğine dair bir fragman yayınlandı.

YouTube üzerinden yayınlanan fragman ile oyunun RTX takviyesinin kapalı yahut açık olduğunda nasıl görüneceği de gözler önüne serildi. Çabucak aşağıdaki fragmanda görebileceğiniz üzere yeni Çağdaş Warfare oyunun RTX dayanağı ile daha gerçekçi bir görünüme mesken sahipliği yaptığını gözlemlemekteyiz.

Şimdilik serinin yeni oyunuyla ilgili bilinenler bunlarla hudutlu. Fakat, Activision bugün başlayacak olan Gamescom 2019 etkinliğinde sahne alacağını belirtelim. Burada ise üretimci firmanın yeni CoD oyunun senaryo modu ile ilgili bir ekip ayrıntıları paylaşması bekleniyor. Son olarak çabucak aşağıdan bahsi geçen fragmanı izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu