Corsair iCUE QL RGB Fanları Satışa Sundu

Yeni iCUE QL RGB fanlar yüksek parlaklık düzeyi ve geniş özelleştirme seçenekleriyle dikkat çekiyor. Işık geçişleri fanların hem ön hem de art yüzlerinde rahatlıkla görülebiliyor. Pervanelerin yarı saydam yapısı da ışık geçişlerini göz beğenilen hale getiriyor.

The iCUE Lighting Node CORE ise çoklu fan kurulumlarınızda, bu fanları kolaylıkla denetim etmenizi sağlıyor. Bu denetimciyi bilgisayarınıza USB ve SATA kablosuyla bağlayabiliyor ve altı farklı fan kurulumununun tam denetimini yapabiliyorsunuz. Bilgisayarınıza kurduğunuz Corsair iCUE yazılımı ise desteklenen oyunlarda, RGB fanların ışıklandırmasını ilgili oyuna nazaran yapmanızı sağlıyor.

Hem 120 mm hem de 140 mm fanlar, 1,500 RPM ve 1,250 RPM ortası süratle dönüyorlar. Sürat denetimini daha keskin bir formda yapmak istiyorsanız da, donanımınıza Corsair iCUE Commander PRO ekleyebiliyorsunuz.

iCUE QL RGB fan setleri 120 mm için üçlü olarak, 140 mm için ikili olarak satın alınabiliyor. Şayet fanları set olarak satın alırsanız iCUE Lighting Node CORE denetimcisi de fiyatsız olarak veriliyor. 

Başa dön tuşu