Death Stranding, Özel Sürümleriyle Beraber Satışa Sunuldu

Türkçe menü ve altyazı seçeneğine sahip olan Death Stranding; kıssası, oyuncu takımı ve müzikleriyle birlikte oyuncuları yeni bir seyahate çıkarıyor. Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Troy Baker, Tommie Earl Jenkins, Guillermo Del Toro üzere ünlü yıldızların kendi yüzleri ve sesleriyle yer aldığı oyunun müzik listesi de Hideo Kojima tarafından seçilmiş.

Standart sürümün yanı sıra Death Stranding için limitli sayıda üretilen Special Edition ve Collector’s Edition versiyonları da Türkiye’de piyasaya çıktı. Death Stranding Special Edition satın alan oyuncular özel dizaynlı çelik oyun kutusu, Death Stranding: Timefall müzik albümü ve imal etabı görüntülerine sahip oluyor. Death Stranding Collector’s Edition satın alan oyuncular ise Special Edition içeriklerine ek olarak oyundaki kargo çantalarına benzeyen Bridges Cargo Case, Kojima Productions’ın logosuna da hayat veren Ludens anahtarlık ve gerçek boyutta BB Pod’a sahip olabiliyorlar.

Her iki sürümü satın alan oyuncular fizikî içeriklerin yanı sıra PS4 dinamik teması, Sam için altın renkli güneş gözlüğü, altın renkli zırh plakası, altın renkli şapka, altın renkli Speed Skeleton ünitesi üzere dijital içeriklere sahip olacak.

Başa dön tuşu