Death Stranding PC Ön Sipariş Sayfaları Açıldı

Kojima Productions her bir tanıtımı ile merak uyandıran Death Stranding oyununu birinci olarak PlayStation 4 platformuna özel olarak 8 Kasım tarihinde piyasaya sürdü. Neyse ki oyunun PC için de gelecek olması müjdelenmişti. Steam ve Epic Games Store ise şimdiden Death Stranding PC ön sipariş sayfalarını açmış durumda. Oyunun PC çıkışının ise 2020 yazında gerçekleştirileceğini baştan hatırlatalım.

Hideo Kojima oyunu için bugünden ön sipariş vermenin rastgele bir özel teklif sunmadığını belirtmek gerek. Her iki platformda da fiyat olaraksa 399 TL belirlenmiş. PC sürümünün yayıncısı 505 Games oyunun hem Steam hem de Epic Games Store’da birebir vakitte çıkış yapacağını da daha evvel duyurmuştu.

Death Stranding PC sistem gereksinimleri hakkında şimdilik ayrıntı verilmiyor. Steam sayfasında yalnızca Steam Başarımları ve kısmi kumanda desteği ayrıntı olarak verilmiş. Türkçe desteği olduğunu da unutmayalım.

Başta kahramanımız Sam Bridges’ı canlandıran Norman Reedus olmak üzere Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner ve Guillermo del Toro üzere değerli isimler oyunda yer alıyor. Bridges, Death Stranding tarafından büsbütün dönüştürülmüş bir dünyaya meydan okuyor ve geleceğimizin kopuk kalıntılarını taşıyarak, paramparça olmuş dünyayı adım adım tekrar birleştirmek üzere bir seyahate çıkıyor.

Oyunun Steam sayfasına buradan, Epic Games Store sayfasına ise buradan erişebilirsiniz. Oyunun PlayStation 4 incelemesi ise altta.

Başa dön tuşu