Dell XPS 13 ve 15 Serisi Satışa Sunuldu

İşte, cümbüşte, meskende ya da seyahat halinde kullanıcı gereksinimlerini göz önünde bulundurarak geliştirilen aygıtla farklı tasarım çizgileriyle birbirlerinden ayrılıyor. Dell’in yeni XPS ailesi 13 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

13 inç ekrana sahip olan XPS 13, InfinityEdge ekran teknolojisinden yararlanıyor. Bu ekran birebir vakitte 8 milyon piksele sahip 4K Ultra HD çözünürlükle geliyor. XPS 13, 400 nit parlaklık ve yansıma önleyici ekranı sayesinde, kullanıcılarının ekran tecrübesini dışarıda da sürdürmelerine imkan tanıyor.

Çeşitli verimlilik uygulamaları ile 11 saat 24 dakikaya kadar pil ömrü sunan aygıt, Netflix’de içerik izlemek isteyenlere 10 saat 39 dakikaya kadar kullanım müddeti sağlayabiliyor. XPS 15, gerçeğe daha yakın manzara elde edilmesini sağlayan geniş bir renk gamı sunuyor ve klasik panellere nazaran renklerin siyah ile harmanını daha yeterli oluşturuyor.

İsteğe bağlı dokunmatik ekran sayesinde XPS 15 serisi, şahsileştirilmiş teknoloji tecrübesi ile kullanıcıya konforlu bir etkileşim yaşatmayı hedefliyor. Yeni 9. kuşak Intel Core işlemciye sahip aygıt oyun performasıyla dikkat çekiyor.

Başa dön tuşu