DenizBank ve Hepsiburada Online Alışveriş Kredisi İçin Anlaşma Sağladı

Tüketiciler Hepsiburada üzerinden 750-15.000 TL ortasındaki alışveriş sepetlerini oluşturduktan sonra harcamaları için DenizBank tarafından 7 gün 24 saat sunulan Online Alışveriş Kredisi seçeneğinden faydalanabiliyor.

• DenizBank müşterisi olan kullanıcılar, kredi müracaatlarının onaylanmasının akabinde kredi evraklarını online ortamda onaylayarak kredi imkanından anında yararlanabiliyor.
• Birinci sefer DenizBank müşterisi olacak kullanıcılara için ise kredi yanıtının anında verilmesinin akabinde, gerekli evrakların ve imzaların alınabilmesi için adreslerine kurye randevusu atanıyor. Bununla birlikte alışveriş kredisine ilişkin dokumanlar online ortamda kolaylıkla tüketicinin kendisi tarafından onaylanabiliyor.
• Ek olarak, DenizBank’tan birinci sefer kredi kartı çıkararak alışverişlerini gerçekleştiren tüketicilere de birinci iki alışverişte 50’şer TL indirim sunuluyor.

60 aya kadar yapılan vadelerde Denizbank tarafından Hepsiburada müşterilerine sunulan ödeme planları ile alışveriş yapılabiliyor. Kelam konusu muahedenin ayrıntıları, DenizBank Genel Müdürlüğü’nde, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ’ın iştirakiyle düzenlenen toplantıda paylaşıldı.

Başa dön tuşu