Disney Plus İçin Gelecek Tüm İçerikler Gösterildi

Disney’in yeni içerik platformu Disney Plus, gelecek ay kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Yeni platformu için 3 saatlik tanıtım görüntüsü gösteren Disney, amaç kitlesine geniş bir içerik listesi sunacağını duyurdu.

Disney 2017 yılında Netflix ve Hulu üzere, Disney Plus ismini verdiği kendi akış hizmetini duyurmuştu. Artık ise Disney Plus, Kasım ayı itibariyle ABD, Kanada ve Hollanda’da hizmete sunulacak. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte yayınlanan tanıtım görüntüsü da merak uyandıran cinsten oldu.

Disney, üç saati aşkın mühlete sığdırdığı içerik kataloğunu internet üzerinden sundu. Görüntüde Disney+’ın içerikleri listelenip kullanıcıya tanıtıldı. Bu imaller ortasında yeni dizi ve sinemaların yanı sıra, sevilen eski üretimler da yer aldı.

Aynı anda farklı aygıtlardan izleyebileceksiniz

ABD’deki aylık abonelik fiyatı 6,99 dolar ve 1 yıl için 69,99 dolar olarak belirlendi. Kullanıcıların üyeliklerine binlerce Disney imali sinema ve dizinin yanı sıra farklı özellikler de eklenmiş. Bu özelliklerden en kıymetli olanı, tıpkı anda dört farklı aygıttan  içerikleri izleyebilme imkanı. Öte yandan, platformda yedi farklı kullanıcı profili oluşturabiliyorsunuz.

Yeni çevrimiçi içerik platformu için Disney’in resmi Twitter hesabından, “Bir yılda, kütüphanemizden 7.500’den fazla kısım ve 500 sineması yine keşfedebileceksiniz” açıklaması yapıldı.

Başa dön tuşu