Dragon Age 4 Önümüzdeki Ay Duyurulabilir!

3 Kasım 2019 tarihinde Dragon Age serisinin onuncu yılına kutlayan BioWare, atmış olduğu tweet ile birlikte birebir vakitte Dragon Age 4 bekleyenleri de bir oldukça heyecanlandırdı.

Hatırlarsanız Electronic Arts geride bıraktığımız hafta yatırımcılara ve analistlere yönelik finansal bir konferans gerçekleştirmişti. Bu konferans sırasında bir ekip açıklamalarda bulunan şirketin Finans Yöneticisi, yapmış olduğu açıklamayla bir arada Dragon Age 4 oyununun bir müddettir BioWare tarafından geliştirilmekte olduğunu da müjdelemişti. Bununla birlikte şirketin Finans Yöneticisi merakla beklenen oyunun 2022 finansal yılı sonrasında piyasaya sunulacağını da belirtmişti.

Şimdi de Twitter üzerinden serinin hayranlarını heyecanlandıran bir paylaşımda bulunan üretimci firma merakla beklenen oyunun 4 Aralık 2019‘da tanıtılacağını işaret etti. Bu kısımda paylaşılan tweette ”See you on 12/4 for Dragon 4ge Day!” cümlesine yer veren BıoWre tıpkı vakitte, 4 Aralık’ta görüşürüz cümlesiyle de heyecanın dozunu daha da arttırdı.

Şimdilik merakla beklen oyunun ne vakit piyasaya sunulacağı ile ilgili şimdi resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat ,elde edilen bilgilere nazaran kelam konusu oyunun 2019 yılının sonlarına hakikat resmiyet kazanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Call of Duty Çağdaş Warfare İçin İki Yeni Oyun Modu Geliyor

Başa dön tuşu