Gameloft ve ASUS, ROG Phone 2 İçin İşbirliğine Gidiyor

Gameloft, ve ASUS bugün yeni telefonları ROG Phone 2 tanıtımı için IFA 2019, Berlin’de özel iş birliğini duyurdular.

Tüm IFA 2019 haberlerine bu ilişkiden ulaşabilirsiniz.

Gameloft’un en çok indirilen taşınabilir yarış oyunu Asphalt 9: Legends’ın yeni optimize edilmiş sürümünde, ROG Phone 2 kullanıcıları yeni telefonlarının gücünden tam manasıyla yararlanabilecekler. Ayrıyeten, ROG temalı Porsche 911 aracı da ROG Phone 2 kullanıcıları tarafından fiyatsız olarak elde edilebilecek.

ASUS ile yakından çalışan Gameloft, Asphalt 9: Legends’ta şahsa özel bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Eleştirmenler tarafından çok beğenilen taşınabilir arcade yarış oyunu, yüksek FPS’i ve pürüzsüz ekran çözünürlüğü ile gücünü büsbütün ROG Phone 2’den alıyor. A9’un bu versiyonu ayrıyeten ROG Phone 2’nin titreşim özelliklerini ve ikinci kuşak Twinview dock çift ekranını da destekliyor.

“Gameloft’ta her vakit oyunların sonlarını zorlamaya çalışıyoruz ve ortaklarımızın ekosistemlerine, aygıtlarında uzmanlaşmamızı sağlayan güçlü teknoloji uzmanlıklarına güveniyoruz.” diyen Global İş Geliştirme Yöneticisi Henry Pan, “ASUS ile yakın alakamız sayesinde, Asphalt 9: Legends’ı ROG Phone 2’den üst seviye performans alabilecek biçimde optimize ettik ve oyuncularımızı ödüllendirmek için özel içerik sunabildik.” diyerek, kelamlarını bitirdi.

ASUS Taşınabilir Satış ve Pazarlama Kısmı Direktörü Shawn Chang ise “Gameloft üzere büyük bir firma ile iş birliği yapmak, kullanıcı tecrübesini Asphalt 9: Legends’ta daha da geliştirmemizi ve ROG Phone 2 kullanıcılarına özel içerik yaratmamızı mümkün kıldı.” dedi.

Başa dön tuşu