Google Pixel 4 Serisinin Özellikleri ve Detayları Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz Haziran ayında yeni çıkacak Pixel serisi için Google birtakım tüyolar vermişti. Bilhassa art kamera modülü ile merak uyandıran seri için kimi sızıntı imajlar o devirde de yayılmıştı. Bu defa Malezyalı bir parekendeci tarafından yayımlanan bir görüntü gündemde yerini aldı.

Görüntüsünün Pixel 4 aygıtına ilişkin olduğu düşünülen görüntüde, teknoloji meraklıları aygıtın tasarımı ve özellikleri konusunda bir sürprizle karşılaşmadı. Telefonun sızdırılan imajları Google’ın resmi açıklamalarına uygun görünüyor. Aygıtın art tarafı parlak gereçten ve birebir vakitte LED flaşlı çift kamera barındırıyor. Güç ve ses düğmelerinin sağda olduğu gözlemlenen Pixel 4’te, USB Tip-C ilişki noktasını çevreleyen çift hoparlör özelliği de mevcut.

Google Pixel 4 XL’den de haber var

Yayılan öteki görüntünün ise Pixel 4 XL’ye ilişkin olduğu varsayım ediliyor. Pixel 4 üzere, Pixel 4 XL’de Google’ın başka telefon dizaynlarına misal biçimde olacak. Pixel 4 XL’nin en besbelli özelliği ise boyut olarak, bir alt sürümünden daha büyük olması. 440 x 3040 piksel ile 6,3 inç ekran gösterdiği sav edilen aygıtın, bataryası da 3700 mAh’lık bir batarya olduğu için daha büyük olacak.  Bunun yanı sıra, Pixel 4 XL’in art kamera sistemi ise kullanıcıya daha geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Öteki tüm özellikleri ise Pixel 4’ün özellikleri ile emsal nitelikte.

Pixel 4 serisi için beklenen tarih geldi

Google, Pixel 4 serisi için geçtiğimiz günlerde sinyal vermişti. Fakat söylentiler tam tarihinin 18 Ekim olacağına işaret ediyor. Google’ın Ekim ayının başlarına gerçek, seri ile ilgili tüm açıklamaları yapmış olması bekleniyor.

Serinin satışa sunulması ile birlikte fiyatlandırmanın nasıl olacağı da merak edilenler ortasında. Google, hem Pixel 3 hem de Pixel 3 XL’in 900 doların altında piyasaya sürmüştü ve fiyatta şimdi değişikliğe gitmedi. Bu durumdan yola çıkılarak Pixel 4’ün 799 ve Pixel 4 XL’nin en az 899 dolara kadar fiyatlandırılabileceği varsayım edilenler ortasında.

Uygun Fiyatlı Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL Tanıtıldı

Başa dön tuşu