HONOR’dan Karne Hediyesine Uygun Fiyatlı Öneri: HONOR Pad 8

Öğrencilerin ağır bir devri geride bıraktığı, hem dinlenecekleri hem de keyifli vakit geçirecekleri yarı yıl tatili başladı. Karne heyecanını yaşayan çocuklarının muvaffakiyetini ödüllendirecek bir ikram arayışında olan ebeveynler için HONOR’un uygun fiyatlı tableti HONOR Pad 8, sahip olduğu özellikler ile öne çıkıyor.

Yarıyıl tatilinde çocukların hem derslerine odaklanacağı hem de eğlenceli vakit geçirebileceği aygıtların başında tabletler geliyor. HONOR Pad 8 tasarımı, sekiz hoparlörlü ses sistemi ve çoklu vazife idaresi üzere özellikleri ile öğrencilerin yalnızca yarıyıl periyodunda değil, okul hayatlarında da yardımlarına koşacak bir eser olma potansiyeline sahip. HONOR Pad 8 özellikleri ile ön plana çıkarken, uygun fiyatıyla da sömestr devrinde çocuklarınına ikram alternatifi arayanlar için istenen tüm bu özellikleri bir ortaya getiriyor.

Her an, her yerde medya evraklarına ulaşmak, müzik dinlemek, ders notlarını denetim etmek öğrencilik hayatının kıymetli bir modülü haline dönüştü. Tablet, 520 gram tartısı ile taşınabilir olması sayesinde hem eğlenceyi hem de ders notlarınızı her yere götürmenize ve 12 inç ekranı ile kolay kolay göz atmanıza imkan sağlıyor.

Hafif alüminyum alaşımlı gövdesiyle birinci sınıf bir dizayna sahip olan HONOR Pad 8, yalnızca 520 gr yükü ve 6,9 mm inceliğiyle kullanıcıların tableti tek elle rahatça tutabilmelerini sağlıyor. Kavisli kenarları ve şık buzlu kaplaması ile HONOR Pad 8, pürüzsüz bir dokunuş ve birinci sınıf bir görünüm ve his sunuyor.

Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 yonga seti ile donatılan tablet, genişletilmiş multimedya oynatma ve gelişmiş performans sunmak için üretildi. Yüksek performanslı yonga seti, kullanıcıların birden fazla uygulamayı meselesiz bir formda çalıştırmasını sağlayarak oyun oynarken, ders çalışırken yahut en sevdiğiniz programı izlerken gelişmiş bir tecrübe sunuyor.

HONOR Pad 8, tüm gün irtibat için ekstra büyük 7250 mAh pile sahip. Kullanıcıları her vakit çevrimiçi ve bağlı tutan tablet, 14 saate kadar çevrimdışı görüntü oynatmayı yahut 10 saate kadar çevrimiçi kullanmayı destekliyor. Bu sayede tüm gün kullanım için gelişmiş bir bataryaya gereksinim duyanlar için kusursuz bir seçenek sunuyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı 500 TL indirim ile 5.499 TL olan ve şafak vakti gökyüzünde oluşan tonlamalardan ilham alan eser, “Şafak Mavisi” rengi ile Vatan, Teknosa, Hepsiburada ve Trendyol satış kanallarından alınabiliyor.

Ayrıca HONOR Pad 8 satın alan herkes (her seri numarası için bir adet olmak üzere) 1 adet fiyatsız muhafaza sineması almaya hak kazanıyor. Fiyatsız olarak verilen bu muhafaza sinemaları, HONOR’un resmi servis merkezlerinde taktırılabilecek.

Başa dön tuşu