iPad İçin Adobe Photoshop İndirmeye Sunuldu

iPad kullanıcılarının merakla beklediği uygulamalardan biri olan Adobe Photoshop, bugünden itibaren resmi olarak App Store üzerinden indirmeye sunuldu. Bununla birlikte artık iPad kullanıcıları da Adobe Photoshop’un nimetlerinden yararlanabilecekler.

Kısa bir müddet evvel App Store üzerinden indirmeye sunulan uygulamanın toplamda 216 MB boyutunda olduğunu da görmekteyiz. Beklenenden daha az bir belge boyutuna mesken sahipliği yapan uygulamanın birebir vakitte iOS 13.1 ve üstü iPad modelleri tarafından destekleniyor.

Masaüstü sürümde olduğu üzere bu uygulamada 30 gün boyunca büsbütün ücretsiz bir halde kullanılabiliyor. Fakat, 30 günün sonunda kullanıcıların aylık ödeme biçiminde elde edilebilen Cretive Cloud paketine üye olması gerekiyor.

Tamamen iPad’e özel olarak geliştirilen uygulamanın birebir vakitte daha evvelden belirtildiği üzere Apple Pencil dayanağı ile bir arada karşımıza çıkıyor. Dokunmatik ekranda kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde, güzel diyebileceğimiz bir uygulama tecrübesini kullanıcılara vadeden Photoshop’un ayrıca yeni jenerasyon iPad modellerinde epeyce seri çalıştığının da altı bilhassa çiziliyor.

Tüm bunların haricinde kısa bir mühlet evvel indirmeye sunulan uygulama şimdilik aşikâr başlı temel Photoshop özelliklerine konut sahipliği yapıyor. Fakat, Adobe tarafından yapılan açıklamaya nazaran bahsi geçen uygulamaya gelecek olan güncellemeler ile birlikte masaüstü sürümde bulunan birçok özelliğin ekleneceğini de görmekteyiz.

iPad için Adobe Photoshop indir!

Adobe Photoshop Destekleyen iPad Modelleri

  • iPad Pro
  • iPad Pro (12.9-inç) ve 2. Jenerasyon
  • iPad Pro (10.5-inç)
  • iPad Pro (9.7-inç)
  • iPad 5. Jenerasyon
  • iPad Küçük 4
  • iPad Air 2
Başa dön tuşu