iPhone 11 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Bir müddettir sızıntılara bahis olan iPhone 11 tanıtım tarihi sonunda Apple tarafından duyuruldu. Kaliforniya merkezli şirket, Apple’ın yerleşkesindeki Steve Jobs Theatre‘da saat 10:00′da düzenleyeceği basın toplantısı için davetiyeler gönderdi. 

iPhone XI Gerçek Vakitli Görüntü Düzenleyebilecek

”Yalnızca Yenilikle” başlığıyla gönderilen davetiyeler ile birlikte merakla beklenen iPhone XI serisinin tanıtım tarihi de muhakkak oldu. Bildiğiniz üzere Apple, 2012’den bu yana her yıl Eylül ayında yeni iPhone modellerini duyuruyor. Bu yılda Apple tekrar tıpkı formda Eylül ayında yeni iPhone modellerini duyuracak.

Paylaşılan raporlara nazaran Apple’ın, 10 Eylül‘de düzenleyeceği etkinlikte iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini lanse etmesi bekleniyor. Tanıtılacak olan bu aygıtlar sırasıyla geçen yılki iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max‘in yerini alacak. Bu yılki modellerle birlikte Kaliforniya merkezli şirket birebir vakitte orijinal bir kamera kurulumuyla karşımıza çıkması da bekleniyor.

Paylaşılan bir öteki raporda ise Apple’ın 10.2 inçlik yeni iPad modelini ve Apple Watch Series 5‘i de bu aktiflikte duyurması bekleniyor. Birebir vakitte kullanıcılar tarafından bir müddettir beklenen iPadOS ve iOS 13‘ün final sürümlerinin de 10 Eylül’de düzenlenecek olan lansman sonrası yayınlanması bekleniyor.

Başa dön tuşu