Lenovo Game On’da Ünlüler ve Sporcular PUBG Oynadı

Lenovo bayanın teknoloji ve oyun dünyasındaki yerini, ilgi gören oyunlarından biri olan PUBG ile ünlülerin yarıştığı bir turnuvayla göstermeyi tercih etti. Burcu Esmersoy, Gonca Vuslateri, Nilperi Şahinkaya, Elif Boyner, Damla Sönmez, Çiğdem Batur, Rahşan Gülşan, Dila Tarkan üzere ünlü isimlerin ve bayan sportmenlerin yarıştığı PUBG Bayan turnuvasında kıyasıya rekabet yaşandı.

Lenovo, 10 Ekim Perşembe günü, Beşiktaş JK iş birliğiyle hayata geçirdiği doyun alanı Lenovo Game On’da ünlülerin yarıştığı bir PUBG Bayan turnuvası düzenledi. Turnuvada Burcu Esmersoy, Gonca Vuslateri, Nilperi Şahinkaya, Elif Boyner, Damla Sönmez, Çiğdem Batur, Rahşan Gülşan, Dila Tarkan üzere ünlü isimler ve bayan sportmenler rekabet etti.

Kıyasıya rekabetle geçen PUBG bilgisayar oyunu turnuvasında ünlüler bayan atletlerle yarışırken, oyunun her dakikasında kıyasıya rekabet yaşandı. Turnuva, bayanın her yerde teknolojinin de tam içinde olduğunu gösterdi. Ünlüler bayanın strateji kurma marifetini PUBG rekabetinde bir kez daha gösterdi.

Başa dön tuşu