Mafia 3 Türkçe Yama Yayınlandı

Aktif olarak 2014 ve 2015 yıllarında Türkçe yama çalışmalarına imza atan ve devrin en tanınan oyunlarını Türkçeye çeviren TechnoGame ekibi, Grand Theft Auto V’in Türkçe yamasının akabinde çeviri işine uzun bir mühlet orta vermişti.

Take-Two’un tesirli markalarından olup lakin çıkış yaptığı periyot birçok oyuncuyu büyük hayal kırıklığına uğratan Mafia 3, bununla birlikte çıkış yaptığı 2016 yılından bu yana, açılamayan evrakları ve uzun diyalogları yüzünden Türkçeleştirilememişti.

TechnoGameMafia III’ün PC sürümünü tamamen Türkçe’ye çevirdi. Ana oyunun yanı sıra, Faster, Baby!Stones Unturned ve Sign of the Times DLC’leri başta olmak üzere oyunun tüm DLC’lerini de lisanımıza çevirdi.

Nurullah Aktaş’ın programcılığı, proje yöneticiliği ve çevirmenliği ile tamamlanan oyunda, Cem GüllüEmirhan DemircigilKübra DerbazlarBilal ÖnTolga DernekFurkan Kütük ve Tayfun Kumaş gibi isimler de yama sürecinde etkin rol oynadı.

Türkçe yamanın aynı vakitte oyunun tüm Steam sürümleri ile uyumlu bir halde çalıştığını bilhassa belirtelim.  Son olarak çabucak aşağıdan Mafia 3 Türkçe yama ile ilgili oynanış görüntüsünü ve oyun içi görselleri inceleyebilirsiniz. Ayrıyeten, bu link üzerinden de bahsi geçen oyunun Türkçe yamasına ulaşabilirsiniz.

Oyun İçi Görseller :

Başa dön tuşu