MediaMarkt’ta Yarıyıl Kampanyası Başladı

Okulların tatil olmasına az bir müddet kala öğrencileri şimdiden tatil ve karne heyecanı sardı. MediaMarkt Türkiye, henüz hangi hediyeyi alacağına karar veremeyen ebeveynler için monitörden dizüstü bilgisayara, ferdî bakım eserlerinden sanal gerçeklik gözlüğü ve kablosuz kulaklığa kadar birçok eseri kapsayan yarıyıl kampanyası başlattı.

Yoğun geçen bir eğitim-öğretim periyodunun akabinde milyonlarca öğrenci Cuma günü yarıyıl tatiline girecek. Öğrencilerin, ailelerinden “karne hediyesi” beklentileri de öncelikli olarak teknolojik eserler oluyor. Teknolojiseverlere çeşitli kampanyalar ve renkli fırsatlar sunan MediaMarkt, öğrencilerin bu talebine yanıt vererek monitörden dizüstü bilgisayara, saç düzleştiriciden sanal gerçeklik gözlüğü ve kablosuz kulaklığa kadar birçok eseri kapsayan, 17-19 Ocak tarihleri ortasında geçerli olacak bir yarıyıl kampanyası başlattı.

19 Ocak tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında;

1 – 3
  • Samsung LS22F350FHRXUF Gaming Monitör 1.999 TL’den
  • LENOVO 82K201HFTX Ideapad Gaming 3 Oyun Dizüstü Bilgisayar 16.499 TL’den
  • BaByliss ST240E Saç Düzleştirme Aygıtı 649 TL’den
  • HTC Vive Pro Full Kit Sanal Gerçeklik Gözlüğü 22.999 TL’den
  • JBL Wave 100TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 849 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 90 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

Tüketiciler kampanyaya dair detaylara Yarıyıl Kampanyası | MediaMarkt adresinden ulaşabilirler.

Başa dön tuşu