MSI, Corsair, Cooler Master ve AMD, Play Fast Play Cool İçin Bir Araya Geldi

“Play Fast” kadrosu, AMD ve Corsair tarafından da desteklenen yeni PCIe 4.0 standardını kullanan azamî performansı temsil ediyor. Karşısında ise Cooler Master liderliğindeki “Play Cool” kadrosu var. Bu kampanya ile özellikleri seçerseniz seçin, sisteminizin performansından ödün vermemeniz amaçlanıyor. MSI anakartlar her iki kadrosu da sonuna kadar destekliyor.

“#PlayFastPlayCool kampanyasını dünyanın en büyük iki oyun donanımı markası ile birlikte sunmaktan duyuyoruz” diyen MSI bilgisayar ve ekranlar kısmı genel müdürü Ted Hung, ” ‘Play Fast’ and ‘Play Cool’, oyuncuların platform özelliklerini karşılaştırmaları için çok farklı bir prosedür. Ayrıyeten X570 oyuncu anakartlarımızın etkileyici hızaşırtma ve uyumluluk özelliklerini sergilememiz açısından da bulunmaz bir işbirliği fırsatı” yorumunu yaptı.

AMD’nin müşteri bilgisayar tahlilleri yöneticisi Travis Kirsch, “3.nesil AMD Ryzen™ 3000 serisi masaüstü işlemciler, son kullanıcı tecrübesinde beklentilerin de ötesine geçiyor. 3. Kuşak AMD Ryzen işlemcilerin çığır açan performansı ve yeni özellikleri, en son üretim teknolojileri ile bir ortaya geldiğinde oyuncular için son derece esnek bir platform haline geliyor. Özelleştirilebilen performans artışı için “Otomatik hızaşırtmalı Precision Boost Overdrive” üzere eşsiz özelliklerimizi destekleyen yeni X570 platformunu MSI üzere dal başkanı tahlil ortaklarımızla birlikte sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

CORSAIR kurucusu ve CEO’su Andy Paul, “CORSAIR olarak MSI’ın X570 anakartları ve 3.Nesil AMD Ryzen işlemcilerin çıkışında rol oynamaktan gurur duyuyoruz” dedi: “Yeni FORCE MP600 SSD eserimiz, yeni donanımları ve PCIe 4.0 platformunun avantajlarını sonuna kadar kullanarak inanılmaz sıralı okuma ve yazma suratlarına ulaşıyor ve bu sayede oyunda sürat arayan kullanıcıları beklentilerini sonuna dek karşılıyor“.

Cooler Master Avrupa Pazarlama Müdürü Joost Gommans ise “Play Cool” kadrosu için en kıymetli öge sıradışı soğutma verimliliğidir. Cooler Master MasterLiquid ML240P Mirage, en ağır multitasking misyonlarında bile 3.nesil AMD Ryzen 3000 serisi CPU’ların gücünü kararlı ve üstün bir soğutma ile azamî düzeye çıkarır… Ayrıyeten Cooler Master hepsi bir ortada soğutma eserlerinin tamamı da MSI Mystic light Sync RGB yazılımı ile tam uyumludur. Böylelikle tüm sistem ışıklandırmasını senkronize ederek kusursuz görünümlü bir RGB GAMING PC oluşturabilirsiniz” yorumunu yaptı.

Başa dön tuşu