Need For Speed Heat Duyuruldu

Hatırlarsanız, EA Games bundan birkaç gün evvel yeni Need For Speed oyununu duyuracağını müjdelemişti. Hatta bu duyuru için resmi site üzerinden bir geri sayımda başlatan EA Games, bir müddettir dedikodulara bahis olan Need For Speed Heat oyunu duyurdu.

Oyunun yayınlanan resmi tanıtım görüntüsüne göz atacak olursak, bu oyunda da bizleri Need For Speed serisi ile özdeşlen polis kovalamacaları karşılıyor. Bunun yanı sıra öykü tabanlı açık dünya bir oyun olacağı belirtilen NFS Heat yalnızca çevrimiçi oynanmayacak. Bildiğiniz üzere serinin daha evvelki oyunları yalnızca çevrimiçi oynanabiliyordu. Lakin bu yıl radikal bir karara imza atan EA Games, yeni NFS oyununda ayrıyeten çevrimdışı bir moda da yer verecek.

Serinin yeni oyunu hakkında elde edinilen bilgilere nazaran, yeni oyunda yağmur sıklığı bir epey fazla olacak. Bunun yanı sıra 2015 yılındaki NFS oyununda olduğu üzere bu oyunda da gün dönümü olmayacak. Tanıtım görüntüsünde da izleyeceğiniz üzere oyun geçeceği vakit dilimi genel olarak gece olacak.

EA Games, yeni NFS oyunu ile ilgili pek ayrıntı paylaşmasa da tanıtım görüntüsünde ayrıyeten ana karakterimizin bir bayan olduğunu da görmekteyiz. Buradan da anlayacağınız üzere NFS Heat oyunu boyunca bu fragmanda yer alan bayanı canlandıracağız.

Oyun hakkında bilinen bir öbür ise oynanış mekanikleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu kısımda oyunun ayar mekaniğinin ve grafiklerinin 2015 yılında piyasaya sunulan NFS oyunuyla birebir aynı olacağını belirtelim. 2015 yılındaki NFS oyunu her ne kadar oyuncular tarafından eleştirilse de serinin yeni oyunda oynanış kısmında bizleri birçok değişiklik bekliyor.

Söylenenlere göre, NFS Heat gerçekçi oynanışı ile ön plana çıkacak. Bu kısımda paylaşılan bilgiler doğrultusunda, araçlar gerçekçi olarak hasar alacak. Aldığımız hasar ise direkt oynanışı etkileyecek. Son olarak, 8 Kasım tarihinde piyasaya sunulacak olan yeni NFS oyununa ilişkin olan birinci tanıtım görüntüsünü çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu