Observer ve Alan Wake: American Nightmare Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta fiyatsız oyunlar olarak Observer ve Alan Wake: American Nightmare ile oyuncuların karşısına çıktı. Artık isterseniz bu oyunlar ayrıntılarına bir bakalım.

Bloober Team tarafından geliştirilen ve Aspyr Media tarafından yayınlanan Observer isimli ruhsal tansiyon ve bilim-kurgu temalı oyunda, Gözlemci olarak bilinen seçkin bir hudut dedektifi Dan Lazarski‘siniz ve hedefi şüphelilerin aklını hack’leyip istila etmek olan, özel olarak finanse edilen bir polis ünitesinin bir parçasısınız. Bu gelecekte, düşündüğünüz, hissettiğiniz yahut hatırladığınız her şey mahkemede aleyhinize kullanılabilir.

Remedy Entertainment imali Alan Wake: American Nightmare’de kahramanımız karanlığın habercisi makûs kalpli Bay Scratch ile savaşıyor. Heyecan verici yeni bir kıssa, tüyler ürpertici düşman orduları, önemli ölçüde ateş gücü ve Arizona’nın hoş yerleri ile eğlenceli ve kuvvetli yeni bir oyun modunu bir ortaya getiren bu oyun, deneyimli Alan Wake oyuncularının kesinlikle oynaması gereken bir oyun olmanın yanı sıra, yeni oyuncular için de kusursuz başlangıç.

Observer en az sistem gereksinimleri şu halde:

Windows

İşletim Sistemi: Windows 7
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 660 / AMD R9 270 (DirectX 11)
İşlemci: Intel Core i3 (3.4 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: 10 GB boş alan

macOS

İşletim Sistemi: macOS 10.12.6
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 680 / AMD R9 M290
İşlemci: Intel Core i5 3.3 GHz (4 çekirdek)
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: 20 GB boş alan

Alan Wake: American Nightmare asgarî sistem gereksinimleri şu biçimde:

İşletim Sistemi: Windows XP SP2
Ekran Kartı: DirectX 10 uyumlu 512 MB RAM
İşlemci: Çift çekirdek 2 GHz Intel yahut 2.8GHz AMD
Bellek: 2 GB RAM
Depolama: 3 GB boş alan

24 Ekim tarihine kadar fiyatsız olarak arşivinize katabileceğiniz oyunların sayfasına bu adresten erişebilirsiniz. Sıradaki oyunlar ise Q.U.B.E. 2 ve Layers of Fear olacak.

Başa dön tuşu