Photoshop ve Premiere Elements 2020 İçin Yeni Yapay Zeka Araçları

Adobe Photoshop Elements 2020 ve Premiere Elements 2020 yeni yapay zeka odaklı özellikleri ile kullanıcılara sunuldu. Şirketin profesyonel yaratıcı uygulamalarının kolaylaştırılmış sürümleri artık yüksek çözünürlükte fotoğraf ve videolar ile çalışırken Sensei teknolojisinin de dayanağı ile daha kolay kullanım sağlıyor.

Öncelikle Photoshop Elements 2020 tek tıkla kişi yahut obje seçimi gerçekleştirebiliyor. Bu seçimi çoğaltabiliyor, yeni bir art plan ekleyebiliyor yahut farklı bir fotoğrafa aktarabiliyorsunuz. Şayet seçtiğiniz kişinin derisinde lekeler varsa Sensei özelliği ise cildi pürüzsüzleştirebiliyor. Bir kaydırma çubuğu sayesinde bunun setliğini de ayarlayabiliyorsunuz. Yazılım, fotoğrafları siyah-beyaz anlık imajlara tam ton uygulayarak yahut renkli imgeleri daha beğenilen tonlarla ayarlayarak otomatik olarak renklendirme yeteneğine de sahip. Farklı kullanım efektleri için öğretici 2 yeni rehberli düzenleme de güncelleme ile birlikte geliyor. Ana ekrandan erişilebilen Yeni Otomatik Oluşturmalar ise Siyah-Beyaz Seçim, Desen Fırçası, Boyacı ve Alan Derinliği ön ayarlarını içeriyor.

Premiere Elements 2020 ise yeni bir aracı ile düşük ışıkta çekilen akıllı telefon görüntüleriyle ilgili bir sorunu ortadan kaldırabiliyor. Kolay bir sürükle-bırak efekti grenli ve gürültülü görüntülerdeki manzara kalitesini düzeltebiliyor. Adobe yapay zekası videonuzdaki içerikleri de belirleme ve buna nazaran etiketleme özelliğine sahip. Örneğin, şayet görüntüde kediniz ve siz yer alıyorsanız görüntü metasına direkt insan ve kedi etiketleri eklenmiş oluyor. Yazılım ayrıyeten, düzenleme sürecini hızlandırmak üzere 5 yeni Kılavuzlu Düzenleme sunuyor.

Adobe Photoshop Elements 2020 ve Premiere Elements 2020 yazılımlarını farklı başka 99.99 dolar, birlikte ise 149.99 dolar fiyat ile satın alabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu