PUBG Lite 4vs4 Turnuvası Başlıyor

PUBG Corporation, Türkiye’de birinci sefer PUBG LITE Survival Masters 4vs4 ismi altında bir turnuva düzenleyecek. Turnuva, 18.800 TL ödül havuzuyla birlikte 21 Eylül tarihinde başlayacak. Birinci hafta maçları Cumartesi ve Pazar günü oynanacak. İkinci ve üçüncü hafta maçları, devam eden haftalarda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek. Turnuva takvimini aşağıda bulabilirsiniz:

Elemeler

Eleme Haftası 1 – 21/22 Eylül – Küme A & B
Eleme Haftası 2 – 27/28/29 Eylül – Küme C & D & E
Eleme Haftası 3 – 4/5/6 Ekim – Küme F & G & H

Büyük Final
 12 Ekim’de

Turnuva maçları PUBG LITE’ın yeni oyun modu olan ve 2 grubun, 4 oyuncu ile gayretini mevzu alan 4vs4 üzerinde gerçekleşecek. Bu mod, eski nakliye konteynerleri ve araçları ile çevrili ıssız bir depoda oynanıyor. Her kadro yeteneklerini ortaya çıkaracak akıllı kararlar alarak, birinci 40 skora ulaşan ekibin galip geldiği bir yapıya sahip.

PUBG LITE Survival Masters 4vs4, 512 kadroya konut sahipliği yapacak. Birinci olarak gruplar 8 kümeye ayrılacak ve her küme, tekli eleme sistemiyle 3 maçlık seri (BO3) formatında yarışacak.Her kümenin en düzgün 2 grubu, Büyük Finale iştirak hakkı kazanacak. Büyük Final, 8 kümenin en başarılı birinci 2 gruplarından oluşarak, 16 ekiplik bir rekabet arenasına dönüşecek. Büyük Finalde kadrolar, çift eleme ve 5 maçlık seri (BO5) ile birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışacak. Tüm turnuva, hakemler tarafından Discord üzerinde oluşturulacak maç odalarından takip edilecek.

Başa dön tuşu