Samsung Galaxy A51 Görselleri Sızdı

Geçtiğimiz hafta A51’in art yüzünde yer alan dörtlü kamera nizamı sızdırılmıştı. “L” harfi halindeki bu kameraların hangi özelliklere sahip olacağı ise şimdilik bilinmiyor.  Akabinde Galaxy A51, SM-A515F kod ismiyle Geekbench testlerinde belirdi ve aygıtın tıpkı Galaxy A50s üzere Exynos 9611 işlemcisi ve 4 GB RAM’e sahip olacağı öğrenildi.

Şimdiyse telefonun hem ön hem de art yüzü bir ortada ortaya çıktı. Aygıtın ön dizaynında en çok dikkat çeken ayrıntı ise elbete Note 10 gibisi ön kamera oldu.  Sızdırılan öteki ayrıntılara nazaran, Samsung’un yeni orta segment telefonu ince çerçevelere, 6.5 inçlik oldukça geniş bir ekrana ve 32 MP selfie kamerasına sahip olacak. A51’in uzunluğu 158.4 mm, genişliği 73.3 mm ve kalınlığı 7.9 mm olacak.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere şimdi dörtlü kameraların özellikleri net değil. Yeniden de söylentiler üzerinden gidersek; Galaxy A51’de 48 MP geniş açılı kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera, 12 MP telefoto kamera ve 5 MP’lik derinlik algılayabilen yardımcı kamera bulunacak.

Telefonun 4.000 mAh dahili bataryaya sahip olması beklenirken, kutudan yeni OneUI sürümü ve Android 10 ile birlikte çıkacak.

Başa dön tuşu