Samsung Galaxy Note 10, Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

Son günlerde sızıntı haberleri ile sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy Note 10, bu sefer de Geekbench testleri sırasında ortaya çıktı. Paylaşılan Samsung Galaxy Note 10 Geekbench sonuçlarına nazaran yeni jenerasyon telefonun Exynos 9825 işlemcisinden güç alacağını ve 8 GB RAM‘a mesken sahipliği yapacağını görmekteyiz.

Bu kısımda elde edilen bilgiler doğrultusunda, Samsung’un 7 Ağustos tarihinde lanse edeceği Note 10 modeli 8 GB RAM ve Exynos 9825 işlemcisiyle bir arada tek çekirdek testinde 4.495 puan alırken, çoklu çekirdek testinde ise toplamda 10.223 puan almayı başarıyor.

Note 10’un hali hazırda test etabında olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, bahsi geçen bu sonuçların aygıtın kararlı sürümü ile farklılıklar gösterebileceğini de belirtmekte fayda var.

Note 10 Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Bu bilgilerin haricinde geçtiğimiz günlerde Note 10’un çıkış tarihi de netlik kazanmıştı. Bahisle ilgili yayınlanan rapora nazaran, Note 10’un 9 Ağustos tarihinde ön siparişe sunulacağı ve 23 Ağustos tarihinde ise raflardaki yerini alacağı belirtiliyor.

Başa dön tuşu