Saviors of Udum Macerası, Tombs of Terror ile Devam Ediyor

Tombs of Terror bir evvelki tek kişilik macera olan Dalaran Soygunu’ndaki (The Dalaran Heist) olayların çabucak sonrasında geçiyor. Oyuncular Hearthstone’un gezgin arkeologları League of Explorers’ın yerine geçerek Uldum’un kentleri ve kalıntıları ortasında gezinecek, düşmanları alt ederek kahramanlara özel yesyeni özel hazineler elde edecek.

Hepsi özel olarak seslendirilmiş ve kendi özel Kahraman Yetenekleriyle (Hero Powers) donatılan bu grup, Hearthstone’un birinci çift sınıflı< (dual-class) kahramanları olma özelliğine sahip ve oyunculara daha evvel denenmemiş oynanış seçenekleri sunuyor.

Elise Starseeker the Enlightened:  kütüphanesinde yüzyılların birikimini taşıyor ve hem bir Priest’in güzelleştirici güçlerine hem de bir Druid’in vahşiliğine sahip.

Dino-tamer Brann Bronzebeard: hem bir Warrior‘ın yüreği ve kudretine hem de bir Hunter’ın keskin nişancılığı ve hayvanlarla olan bağına sahip.

Sir Finley Mrrgglton of the Sands: nazik ve sofistike bir murloc ve içinde bir Paladin’in şövalye ruhuyla bir shaman’ın kabile güçlerini taşıyor.

Reno Jackson, Relicologist: altın kalpli, hazine avcısı bir Rogue fakat tıpkı vakitte da yaşadığı maceralar boyunca mistik alemin gizemine vakıf olmuş tehlikeli bir Mage.

Tombs of Terror’ın birinci kısmı the Lost City of the Tol’vir (Tol’virlerin Kayıp Şehri) 17 Eylül’de herkes için fiyatsız olarak yayınlanacak ve Reno Jackson’ı Murlocların Plague Lordu’yla karşı karşıya getirecek. Daha sonraki haftalarda fiyatlı olarak yayınlanacak 2., 3. ve 4. kısımların her birinde yeni bir çift sınıflı League of Explorers kahramanının yerine geçeceksiniz. Dört Plague Lord’un hepsini alt etmeyi başaranlarsa dünyanın bahtını değiştirecek kıran kırana bir savaşın galibi olmak için çaba etmeye hak kazanacak.

Oyuncular bugünden itibaren sonlu bir müddet için yayında olacak Tombs of Terror Deluxe Adventure Bundle’ı satın alarak maceranın tümünü kaçırmamayı garantileyebilir, birebir vakitte da Saviors of Uldum genişleme paketinden rastgele bir Efsanevi (Legendary) karta ve League of Explorers kart sırtına sahip olabilir.

Büyük riskler büyük ödüllere de hamile, elbette! Tombs of Terror’a girmeye cüret eden tüm oyuncular muvaffakiyetle bitirdikleri her kısım için 3 adet Saviors of Uldum kart paketi kazanıyor olacak. Son savaşı muvaffakiyetle bitirenler ekstra 3 kart paketi daha kazanacak. Böylelikle toplamda 15 adet kart paketi kazanma talihine sahip olacaksınız. Dört kısmı de bitirenler ilaveten bir adet Golden Classic kart paketi elde ederken, macerayı olağan ya da Heroic modlarda bitirmek bu modlara özel kart sırtları kazanma fırsatı tanıyor.

Başa dön tuşu