Steam Yaz İndirimi Tarihi ve Saati Ortaya Çıktı

Oyun tutkunlarının her yıl dört gözle beklediği Steam‘in Yaz İndirimi için geri sayım devam ediyor. Valve ise bu süreç zarfında daha evvelce olduğu gibi Steam Yaz İndirimi tarihi hakkında tabiri caizse ser verip sır vermiyor.

Daha evvelce de yapılan çeşitli sızıntılarla da sık sık gündeme gelen Steam Yaz İndirimi tarihi, Steam Database isimli bir Twitter kullanıcısının paylaşımı ile tekrar gündemde geldi.

Bildiğiniz üzere Steam Database isimli Twitter kullanıcısı Mayıs ayında ayında yapmış olduğu paylaşım ile bir arada, bahsi geçen bu kampanyanın 25 Haziran 2019‘da başlayacağını belirmişti.

Bugün ise Steam’in merakla beklenen yaz indirimi ile ilgili bir grup ayrıntıları paylaşan Twitter kullanıcısı, bahsi geçen bu kampanyanın 25 Haziran 2019′da saat 10:00‘da başlayacağını belirtti.

Daha evvelce olduğu 2 hafta boyunca sürecek olan bu indirimlerin 9 Temmuz 2019 tarihinde son bulması bekleniyor. Bildiğiniz üzere Steam genelde yaz indirimlerini 21-23 Haziran tarihleri ortasında başlatıyor. Buradan da anlayacağınız üzere bu yılki kampanyada bahsi geçen bu tarihlere yakın bir vakitte başlayacak.

Tabi, şimdilik Valve cephesinden bu husus ile ilgili rastgele bir resmi açıklama gelmedi. Lakin, elde edilen dataların birden fazla 25 Haziran 2019‘u işaret ediyor.

Başa dön tuşu