Tahattütsüz, limitsiz en ucuz internet! Karşınızda Şok Net!

Müşterilerine hep en kaliteli ve uygun fiyatlı eserleri meskenlerine en yakın mağazada sunmayı hedefleyen ŞOK Marketler, meskenlerin en temel gereksinimlerinden biri haline gelen mesken internet hizmetini de eser ve hizmet portföyüne ekledi. 18 Ağustos’ta Türkiye’nin 81 vilayetindeki 8 bin 741 ŞOK mağazasında limitsiz ve taahhütsüz internet paketi ŞOK NET aylık 69,90 TL’ye satışa sunuldu.

Evde İnternet Bir Temel İhtiyaç

Evden çalışmanın yaygınlaştığı, uzaktan eğitime geçilen salgın süreci, meskende internet temasını her zamankinden daha büyük bir gereksinim haline getirdi. Müşterilerinin tüm gereksinimlerini, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla karşılamayı hedefleyen ŞOK Marketler’in, 18 Ağustos’ta Türkiye genelinde tüm mağazalarında satışa sunduğu yeni eseri ŞOK NET konut internet hizmeti aboneliği, ön ödemeli sistemle her 30 günün sonunda aylık internet paket yüklemesi yapılarak devam ettirilebiliyor ve abonelik istenildiği vakit tekrar yükleme yapılmaması halinde fiyatsız olarak sona erdirilebiliyor.

Abone Olmak Çok Kolay

En uygun fiyatlı, limitsiz ve taahhütsüz konut interneti ŞOK NET, 16 Mbps sürate kadar internet irtibatı sağlayabiliyor. Bu hizmet abonelere, Alfa İrtibat Sürat. Paz. Tic. A.Ş. iş paydaşlığı ile sunulmaktadır. Hem birinci kere internet hizmeti alacak olanlar hem de aboneliğini ŞOK NET’e taşımaya karar verenler, ŞOK Marketler mağazalarında cep telefonu numaralarıyla basitçe müracaat yapabiliyorlar. Müracaat onayı ardından takımlarca abonelik ve heyetim hizmetleri gerçekleştiriliyor. Kampanya kapsamında 180 TL bedelindeki konutta suram hizmeti de yalnızca 30 TL.

Başa dön tuşu