TCL Yeni Aile Saati MT40s Modelini Tanıttı

Bu giyilebilir aygıt, ileri yaştaki yetişkinlerin birine gereksinim duymaksızın günlük hayatlarını sürdürmelerine yardımcı olacak ilgi ve takviyesi sunmayı amaçlıyor. TCL MOVETIME Aile Saati MT40s; kullanıcıların arkadaşları ve aileleriyle 4G kontağı sayesinde bağlantıda kalmalarını, manzaralı arama, fotoğraf paylaşma ve sesli bildiri gönderme seçeneklerinden faydalanmalarını sağlıyor.

Tüm IFA 2019 haberlerine bu irtibattan ulaşabilirsiniz.

Güvenli bölge ve özelleştirilebilen pozisyon belirleme özelliğiyle donatılan bu akıllı saat; aktivite izleyici, uyku gözlemleyici, ilaç ve randevu hatırlatıcı özelliklerine sahip. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, TCL MOVETIME Aile Saati MT40s, kolay ve büyük yazı tipine sahip sezgisel arayüze sahip.

Basit arayüzüyle kolay kullanımlı akıllı saat

MOVETIME Aile Saati, ileri yaştaki yetişkinlerin aileleri ve arkadaşlarıyla her daim ilişkide kalmalarını sağlıyor. İleri yaştaki yetişkinler tüm gün boyunca rahatlıkla saatin dahili kamerası ve 4G irtibatı sayesinde tekli sohbetlerde yahut küme sohbetlerinde sesli bildiri, fotoğraf ve emoji paylaşımı yapabiliyor.

İleri yaştaki yetişkinler, MOVETIME Aile Saati’nin pozisyon belirleyici uygulamasını acil durumlarda kullanabiliyorlar. İleri yaştaki yetişkinler güzel hissetmezlerse yahut yollarını kaybederlerse, aileleri üçüncü taraf haritalarıyla hassas coğrafik pozisyon belirleme özelliğinden yararlanarak kendilerine kolaylıkla ulaşabilirler. Acil bir durum olduğunda ise ileri yaştaki yetişkinler çabucak yardım almak için SOS iletilerini evvelden ayarlanmış numaralara göndermek maksadıyla MOVETIME’ın güç tuşuna üç saniye boyunca basabilir.

Başa dön tuşu