TMNT: Shredder’s Revenge iOS ve Android’e Geldi

Netflix, TMNT: Shredder’s Revenge oyununu Android ve iOS platformlarına getirerek büyük bir sürpriz gerçekleştirdi. Taşınabilir ve AAA oyunlar konusunda elini güçlendirmek isteyen şirket böylelikle bir defa daha dikkatleri üzerine çekmiş oldu.

TMNT: Shredder’s Revenge özgün olarak geçtiğimiz yıl Tribute Games tarafından geliştirilen ve  Dotemu tarafından Windows, Linux, Nintendo Switch, Xbox ve PlayStation’da yayınlanan bir beat’em-up oyunu. Oyun hem eleştirmenler hem de oyunseverler tarafından epeyce olumlu karşılandı ve şu anda Metacritic’te yüzde 85’lik sağlam bir puana sahip durumda.

Oyunda Leonardo, Raphael, Donatello, Michelangelo yahut başka tanıdık karakterleri yönetebiliyorsunuz. Oyunda, Krang ve Shredder’ın son çarpık planını bozmak için Ninja Kaplumbağalar olarak bir dizi klasik TMNT pozisyonunda kapışacaksınız. Bir düzineden fazla farklı düzeyde modül parça ilerlerken Baxter Stockman yahut Triceraton üzere klasik düşmanları yenmek için tehlikeli ninja kombolarınızı kullanmayı da olağan ki ihmal etmeyceksiniz.

Oyun, Netflix’e özel olduğu için oyunu tercih ettiğiniz taşınabilir mağazadan indirebileceksiniz fakat oynamak için faal Netflix hesabınızdan oturum açmanız gerekecek.

TMNT: Shredder’s Revenge’ı indirmek için App Store ve Google Play Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu