World of Warcraft’ın Yapımcıları WoW Classic Oynuyor!

Dünyanın dört bir yanındaki World of Warcraft oyuncuları Azeroth’un eski günlerine WoW Classic ile dönmeye hazırlanıyor. Oyunun çıkışına günler kala Blizzard, oyunun yepyeni sürümünü geliştiren takımın değerli üyelerini bir ortaya getirerek onları birçoğunun mesleğinin başlangıcı olan topraklarda nostalji dolu bir macerada buluşturuyor.

Blizzard tarafından yayınlanan görüntüde Orjinal WoW’un oyun tasarımcıları Alex Afrasiabi, Tom Chilton, Jeff Kaplan, Pat Nagle ve Aaron Keller Wow Classic’te bir ortaya geliyor. Bu görüntüde ise World of Warcraft’ın üretimcileri geliştirme sürecinden en keyif aldıkları anları oyunseverlere anlatarak oyunu oynuyor.

World of Warcraft Classic tüm dünyada 27 Ağustos Salı günü Türkiye saatiyle 01.00’da oynanabilir olacak. Karakterlerin nasıl oluşturulacağına dair bilgiler, her bir bölge için tam sunucu listesi ve oyunculara eski arkadaşlarıyla tekrar buluşma fırsatı tanıyacak kimi kaynaklar için ilgili blog yazısına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

AyrıcaWorld of Warcraft Classic ile ilgili ayrıntılara ve oyuna birinci kere başlayacaklar için yararlı olabilecek bilgilere ise bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu