10 Eylül Apple Etkinliğinde Neler Duyurulacak?

10 Eylül Apple etkinliği için geri sayım devam ediyor. Bizde sizler için hazırlamış olduğumuz bu mevzuyla birlikte 10 Eylül’deki aktiflikte tanıtılacak ve tanıtılması beklenen eserleri bir ortaya getirdik.

iPhone 11 Serisi

Apple, her yılın Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmayı bir gelenek haline getirdi. Bu yılda bu geleneğinden vazgeçmeyen Apple, 10 Eylül’de düzenlenecek olan aktiflikte merakla beklenen iPhone 11 serisini duyuracak.

Duyurulacak olan bu modeller ise geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max‘in yerini alacak. Kelam konusu bu modeller hakkında ayrıntılı bilgilere ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni Apple Watch

Son paylaşılan raporlara nazaran yeni Apple Watch modelinin 10 Eylül’de düzenlenecek olan aktiflikte tanıtılacağı ön görülüyor.

Titanyum ve seramik kasalara da konut sahipliği yapacak olan yeni Apple Watch modeli serinin öbür modellerinde olduğu üzere OLED ekran paneline konut sahipliği yapacak.

Yenilenen iMac Pro

Bildiğiniz üzere Apple yeni Mac modellerini ekseriyetle Ekim ayında lanse ediyor. Ama, bu yıl planlarında bir değişikliğe gideceği iddia edilen Apple, 10 Eylül’deki lansmanda yenilenmiş bir iMac Pro modelini de lanse edebilir.

16 inç MacBook Pro

Apple’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, bir müddettir sızıntı haberlerine husus olan 16 inç MacBook Pro, yeni iMac Pro modeliyle bir arada lanse edilebilir.

Bu kısımda paylaşılan bilgilere nazaran 16 inçlik yeni MacBook Pro modelinde micro-LED teknolojisine ve yeni klavye sitemine yer verileceği konuşuluyor.

Uygun Fiyatlı Küçük Apple TV

Tüm bunların haricinde Apple’ın, Apple TV+ uygulamasını daha geniş kitlelere ulaştırmak gayesiyle uygun fiyatlı bir Küçük Apple TV modelini de tanıtabileceği ön görülüyor.

Şimdilik 10 Eylül‘deki Apple etkinliğinde tanıtılacak olan eserlerin bunlarla sonlu olduğunu belirtelim. Son olarak, önümüzdeki hafta tanıtılacak olan yeni iPhone modelleri ile ilgili yaşanan son gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu