14 Bin Dolarlık Predator Thronos Air Oyuncu Koltuğu Tanıtıldı

IFA 2018 etkinliğinde Predator Thronos oyuncu koltuğu ile karşımıza çıkan Acer, artık de Predator Thronos Air oyuncu koltuğunu tanıttı.

Tüm IFA 2019 haberlerine bu irtibattan ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Predator Thronos 20 bin dolarlık fiyat etiketiyle IFA 2018 aktifliğine damgasını vurmuştu. Bu yılki aktiflikte de yeni oyuncu koltuğunu lanse eden Acer, Predator Thronos Air oyuncu koltuğunu duyurdu.

14 bin dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacağı belirtilen oyuncu koltuğu tekrar dikkat cazibeli özelliklere konut sahipliği yapıyor. Hatırlarsanız, Acer‘ın geçtiğimiz yıl tanıtmış olduğu oyuncu koltuğunda motorlu monitör sistemi yer alıyordu.

Fakat, bu yılki modelde motorlu monitör sisteminin yerine el ile ayarlanabilen bir sistemin getirildiğini görüyoruz. Bunun dışında IFA 2019‘da duyurulan oyuncu monitörü tekrar üç farklı ekranla bir arada geliyor.

Paylaşılan resmi bilgilere nazaran bu oyuncu kabinindeki tüm ekipmanlar 140 derece eğilebiliyor. Bu da daha düzgün bir oyun tecrübesi manasına geliyor. Bu kabinin toplam tartısı ise 325 kilogram olarak açıklandı.

14 bin dolarlık fiyat etiketiyle dikkat çeken oyuncu koltuğunun çıkış tarihi ile ilgili şimdi net bir açıklama yapılmadı. Fakat, belirtilenlere nazaran Acer’ın yeni oyuncu koltuğu bu yılın dördüncü çeyreğinde teknoloji mağazalarındaki yerini alacak.

Başa dön tuşu