Acer Nitro VG0 Serisi Monitörler Hangi Özelliklerle Geliyor?

Acer Nitro VG0 Serisi Monitörler, Visual Response Boost teknolojisi ile 1 ms reaksiyon müddetine sahip. 27 ve 23,8 inçlik Full HD ve QHD 75 Hz IPS monitörler, AMD Radeon FreeSync teknolojisi ve 1 ms reaksiyon müddetiyle imgelerde yırtılma yaşatmıyor ve oyun tüm süratiyle kesintisiz olarak devam etmesine olanacak sağlıyor.

Visual Response Boost (VRB) teknolojisiyle hareket bulanıklığını ortadan kaldırarak ve gerçekçi imajlar sunabilen Nitro VG0 monitörler, Acer VisionCare özelliğiyle uzun oyun maratonlarında rahatlık sağlıyor. 6 taraflı renk ayarı sunarak kullanıcılara oyuna en uygun renk, ton ve doygunluk düzeyini belirleme talihi veren monitörlerin dahili siyah artırma özelliğiyle sunduğu görsel avantaj da değerli özellikler ortasında yer alıyor.

Görüntüleri yatay ve dikey olarak 178 derecelik izleme açısında bozulmadan veren panelleri ve izleme alanını artıran ve birden fazla monitör kullanımına müsaade veren çerçevesiz dizayna sahip olan monitörler, NTSC standart renk gamının yüzde 72’sini kapsayan ve 250 cd/m2 parlaklık sunan renkler ve manzaralar sağlıyor.  VESA montajına uygun olan monitörler masa alanından tasarruf etmek için duvara da asılabiliyor.

Dahili Acer Display Widget özelliği, monitör ayarlarını rahatça yapabilmenizi sağlıyor. Acer Game Mode ise içeriğe nazaran manzaraları optimize eden evvelden ayarlanmış sekiz adet ekran moduna kısayol tuşu yahut Ekran Menüsü içindeki ayar menüsünden kolay kolay erişilmesini sağlıyor.
Fiyat ve Bulunabilirlik
• Acer Nitro VG240Ybmiix 23.8″ 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör, 881 TL’den başlayan fiyatlarla
• Acer Nitro VG240YUbmiipx 23.8″ 75Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör, 1.367 TL’den başlayan fiyatlarla
• Acer Nitro VG270Ubmiipx 27″ 75Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör, 1.683 TL’den başlayan fiyatlarla
Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye nazaran değişiklik gösterebilir. Bulunabilirlik, eser özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Acer Türkiye ofisiyle bağlantıya geçin.

Başa dön tuşu