Apex Legends 3. Sezon Yeni Harita İle Geliyor

Respawn Entertainment, Apex Legends 3. Sezon içerikleri için gün sayıyor. Meltdown isimli dönemin bu içeriklerinden en kıymetlisi ise sona saklanmış diyebiliriz. O da World’s Edge isimli yeni harita. Yani bundan bu türlü efsaneler Kings Canyon yerine, Talos gezegeninde kıran kırana uğraş edecek.

Adeta “buz ve ateşin dünyası” diyebileceğimiz World’s Edge haritası yeni arazi koşulları ve oynanış elementleri ile dikkat çekiyor. Bunlar ortasında araç düşürme, kullanılabilir gayzerler ve sandık yüklü tren üzere ayrıntılar oyunun artık çok daha hareketli olacağının göstergesi.

Bir öbür yenilik ise Crypto isimli karakter olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi bu karakterin yetenekleri resmi olarak açıklanmadı lakin görüntüye baktığımızda bir robotun düşmanları sersemlettiğini ve yeniden bu robotun yakın dövüşte kullanılabildiğini görüyoruz.

Yeni eklenen silahsa Titanfall oyuncularının yakından tanıyacağı Charge Rifle. Bu silahın bilhassa Titan indirmekte ne kadar tesirli olduğunu bilenler bilir.

3. Sezon güncellemesi, battle royale oyunu için 1 Ekim tarihinde PC (Origin), Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında ücretsiz olarak indirilebilecek.

Başa dön tuşu