ASUS, PA90 Mini PC Modelini Tanıttı

Fotoğraf ve yapım dünyasından profesyonel isimlerin de katıldığı aktiflikte, iştirakçilere bölüm ekosistemi, donanım performansının ehemmiyeti ve ASUS’un yeni eserleri hakkındaki tecrübeler aktarıldı. Aktiflik kapsamında PA90 Küçük PC ile birlikte yüksek renk gamına sahip ProArt monitörler hakkındaki tecrübeler de paylaşıldı.

PA90 Küçük PC’nin, bölümdeki performans beklentisini ziyadesiyle karşıladığını belirten ASUS MiniPC Eser Müdürü Recep Kulan, “ProArt serisindeki tüm eserlerimiz, kesim profesyonellerinin tüm gereksinimleri göz önüne alınarak, özel olarak tasarlandı. Bu serideki eserler, yüksek performans ve geniş kullanım alanı sunuyor. i9 işlemci, NVIDIA Quadro ekran kartı ve 64 GB RAM ile güçlendirilmiş PA90, ısınmaya karşı özel sıvı soğutma sistemi ve geniş ilişki seçenekleriyle birleşiyor.” dedi.

Profesyonel iş uygulamaları için kullanıcılara sunulan ASUS ProArt PA90, yüksek sistem ihtiyaçlarına sahip uygulamalarda bile kesintisiz ve süratli bir çalışma ortamı sunuyor. ProArt monitörler ise, desteklediği standartlarla birlikte dal ihtiyaçlarını ziyadesiyle karşılıyor ve profesyonellerin tahlil ortağı oluyor. ASUS’un inanılmaz iş performansı sağlayan ProArt serisi, en üst seviye performans isteyen milyonlarca görüntü düzenleyici, 3D animatör, fotoğrafçı, colorist ve öbür içerik üreticileri için güçlü bir platform olarak öne çıkıyor.

Başa dön tuşu