Blizzcon 2019 Biletleri Satışa Çıktı

Dünyanın dört bir yanından gelen Blizzard hayranları ve oyuncuları, 1 Kasım’dan itibaren iki gün boyunca Blizzard oyunları, espor müsabakaları, cosplay şovları, yarışlar ve çok daha fazlası için bir ortaya geliyor. Fizikî olarak fuara katılamayacak olan oyuncuları sevindirecek haber ise bugün geldi.

Bu yıl fuarın ana sahnesinde gerçekleşecek aktifliklerin evvelki yıllara kıyasla çok daha fazlası fiyatsız olarak internet üzerinden izlenebilecek. BlizzCon tecrübesini bir üst düzeye taşımak isteyen oyunseverler için özel olarak hazırlanan BlizzCon 2019 Sanal Biletleri (BlizzCon 2019 Virtual Tickets) ise an prestijiyle Blizzard Shop üzerinden satışa çıktı.

BlizzCon 2019 Sanal Bileti yalnızca fuar heyecanını anbean yaşatmakla kalmıyor, tıpkı vakitte World of Warcraft, Overwatch, Hearthstone, StarCraft II, Heroes of the Storm ve Diablo III üzere Blizzard Entertainment’ın oyunlarına ilişkin ikram eşyalar da kazandırıyor.

Sanal Bilet, oyun içi ikramlarla birlikte BlizzCon Tam Erişim Kanalı (BlizzCon All-Access Channel) içerikleri, cuma günü gerçekleşecek olan Topluluk Gecesi müsabakaları (Community Night contests), önümüzdeki günlerde açıklanacak müzikal performanslarla dolu kapanış aktiflikleri ve toplamda üç başka sahnede gerçekleşecek geliştirici panelleri üzere pek çok keyifli canlı yayını da içermekte.

Fuarı internette takip edip yeniden de alandaki hiçbir ayrıntısı ve aksiyonu kaçırmak istemeyenler için BlizzCon Sanal Biletleri birçok Premium içeriğe erişim imkanı sağlıyor:

BlizzCon Tam Erişim Kanalı (All-Access Channel): BlizzCon Tam Erişim Kanalı 1-2 Kasım tarihlerinde tüm gün boyunca sanal bir çeşit rehberi misali fuarın her bir köşesini keşfedecek ve izleyenlere ana sahne aktiflikleri, espor turnuvaları, Blizzard geliştiricileriyle çok özel röportajlar ve çok daha fazlasını sunacak.

Detaylı Geliştirici Paneli Yayınları: BlizzCon’un ana sahnelerinde gerçekleşecek panellerden seçkiler fiyatsız olarak herkes tarafından izlenebilirken Sanal Bilet sahipleri Mythic, Legendary ve Epic ismindeki üç sahnedeki tüm panelleri ayrıntılı bir halde izleyebilecek, en sevdikleri oyunların art planında neler olup bittiğinden büsbütün haberdar olacak. Panellerin ve aktifliklerin programını önümüzdeki günlerde açıklayacağız.

Topluluk Gecesi (Community Night): Blizzard oyuncu topluluğunun inanılmaz yaratıcılığı cuma günü gerçekleşecek Topluluk Gecesinin anafikri niteliğinde. Gecede BlizzCon kostüm müsabakasının yanında yetenek, sanat ve sinema yarışları da yer alacak.

Kapanış Aktiflikleri: Sanal Bilet sahipleri BlizzCon’un kapanış aktiflikleri kapsamında cumartesi gecesi farklı sahnelerde gerçekleşecek konserleri de canlı olarak seyredebilecek. Bu yılki performansların ayrıntılarını önümüzdeki haftalarda paylaşıyor olacağız.†

BlizzCon 2019, evvelki yıllara kıyasla çok daha fazla içeriği internet üzerinden izleme bahtı sunuyor. Bunlar ortasında 1 Kasım Cuma günü Türkiye saatiyle 21.00’da başlayacak açılış seremonisi ve daha fazla panel yayının fiyatsız olarak izlenebilmesi de yer almakta. Ayrıyeten espor sevenler bu yılki turnuvaların tamamını fiyatsız olarak izleyebilecek. Bu turnuvalardan bilhassa Overwatch World Cup, World of Warcraft Arena World Championship, WoW Mythic Dungeon International, Hearthstone Küresel Finals ve StarCraft II World Championship Series dikkat çekiyor.

Başa dön tuşu