Call of Duty: Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı

Activision, Call of Duty: Mobile çıkış tarihi için beklenen açıklamayı sonunda yaptı. Açıklamaya nazaran, Tencent tarafından geliştirilen oyun 1 Ekim 2019 tarihinde taşınabilir oyun sevenler ile buluşmuş olacak. Oyunun Android ve iOS platformları için tıpkı vakitte çıkacağını da bilhassa belirtelim.

Oyun, Ekim çıkışında iki mod ile gelecek. Bunlardan birincisi birçok kişiselleştirme seçeneği ile çoklu oyuncu modu olacak. Bu modda oyuncular asker cinslerini, teçhizatlarını ve perk seçimlerini yapabilecekler. Hatta birçok klasik Call of Duty karakterlerinin bu modda seçilebileceği belirtiliyor. Bunlar ortasında John “Soap” MacTavish, Simon “Ghost” Riley ve Alex Mason üzere unutulmaz karakterlerin olması da ayrıyeten sevindirici. Çoklu oyuncu modları ise Team Deathmatch, Domination, Search & Destroy, Gun Game ve Frontline olarak açıklandı.

Diğer bir mod ise doğal ki artık olmazsa olmaz hala dönüşen battle royale. 100 oyuncunun birebir vakitte maç yapabileceği söylenen modda ferdi, ikili ve dört oyunculu modlar da olacak. Çeşitli araçlarla haritaların altını üstüne getirmek de mümkün. Toplamda seçilebilecek sınıf sayısı ise 6 olacak.

Oyun ücretsiz olarak çıkacak olsa da alışılmış ki mikro ödemeler ile çeşitli içerikler alınabilecek.

Başa dön tuşu