Dyson Airblade 9kJ El Kurutma Makinesi Satışa Sunuldu

Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi, 700’ün üzerinde prototip yapılarak üç yıldan uzun süren çalışmalar sonunda ortaya son halini almış. Sonuç olarak da ortaya bu eser çıkmış. Dyson’ın kullandığı motor ve Air Flow teknolojisi Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesinin öteki sıcak hava kurutuculara nazaran Eco Mod’da yüzde 87 oranında daha az güç kullanmasını sağlıyor. Tıpkı vakitte kağıt havlulara nazaran adet başına yüzde 85 daha az karbondioksit emisyonu üretiyor. Airblade 9kJ ayrıyeten paslanmaz çelik gövdeye sahip.

Bu eserde dakikada 75 bin bölüm sayısıyla dönen Dyson dijital motor V4 kullanılıyor.  2 adet 0.45mm kavisli açıklığıyla hava akımı deliklerden 624km/saat5 süratle çıkarak ellerinizin yüzeyini takip edebiliyor ve suyu daha kısa müddette kurutabiliyor. Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi kurutma başına 9.1 kilojul güç kullanıyor, bu da Eco modunda çalıştırıldığında yılda yalnızca 140 TL maliyet oluşturuyor. Makine ayrıyeten havayı harekete geçirmek için ellerinizi algılayan “Uçuş Süresi” sensörlerini kullanır.

Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi ofislerden alışveriş merkezlerine, restoranlardan halka açık alanlara, parklardan okullara, hastanelere ve otellere kadar her türlü ticari yahut genel tuvalete uyacak biçimde tasarlanmış.

Başa dön tuşu