Call Of Duty Modern Warfare Battle Royale Modu İle Gelebilir

Geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni Modern Warfare oyunu hakkında yesyeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda paylaşılan raporlarda, Call of Duty Çağdaş Warfare Battle Royale modu ile ilgili birinci ayrıntılar ortaya çıktı.

Reddit forumlarında konuşulanlara nazaran, birinci olarak Black Ops 4 ile sunulan Battle Royale modunun serinin yeni oyunu CoD Çağdaş Warfare’da da yer alacağı ileri sürüldü.

Bu bahis hakkında yayınlanan bir diğer haberde ise, oyunun bu modunun 152 kişiye kadar dayanak sunacağını görüyoruz. Bunun yanı sıra oyunun haritasının Black Ops 4’ün Blackout haritasına kıyasla 3 kat daha büyük olacağı da konuşulanlar ortasında yer alıyor.

Yüzde 30 oranında geliştirildiği vurgulanan oyunun bu modunda oyuncuların iki kişilik ATV, dört kişilik bir kamyonet ve zırhlı araçlar başta olmak üzere toplamda 10 farklı aracı kullanabilecekleri de tez ediliyor.

Şimdilik, Activision yeni oyunda bahsi geçen modun yer alıp almayacağıyla ilgili şimdi resmi bir açıklamada bulunmadı. Fakat Black Ops 4‘ün başarılı satış sayılarını göz önünde bulunduracak olursak, yeni Call of Duty oyununda da misal bir moda yer verileceğini iddia etmekteyiz.

Başa dön tuşu