Call of Duty Modern Warfare Multiplayer Fragmanı Yayınlandı

Bu yılın en çok merak edilen FPS oyunlarından biri olan Call of Duty Çağdaş Warfare ile ilgili her geçen gün yeni bir ayrıntı paylaşılıyor. Geçtiğimiz aylarda oyunun Gunfight moduna ilişkin olan oynanış manzaralarını paylaşan üretimci firma, artık de Call of Duty Çağdaş Warfare Multiplayer fragmanı ile karşımızda.

Yayınlanan tanıtım görüntüsünde oyunun çoklu oyuncu moduna ilişkin olan bir ekip mekanikleri oyuncular ile paylaşan Infinity Ward bu kısımda serinin yeni oyunda yer alacak killstreak’leri de bizlere gösteriyor.

Bu kısımda juggernat, nükleer bomba, zırhlı taarruz aracı üzere killstreak’leri gün yüzüne çıkartan Infinity Ward, yayınlanan tanıtım görüntüsünde da görebileceğiniz üzere alışılmışın dışında bir çoklu oyuncu tecrübesini bizlere sunmayı hedefliyor.

Bununla birlikte fragmanda silah kişileştirmesiyle de ilgili bir grup ayrıntıları da gün yüzüne çıkartan üretimci firma, bu noktada ise güçlü bir kişileştirme seçeneğini bizlere sunmayı planlıyor.

Aynı vakitte yayınlanan fragmanda etraf ile etkileşimimizin yüksek olacağına da bilhassa vurgu yapan üretimci firma yeni oynanış mekanikleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

Tüm bu gelişmelerin haricinde merakla beklenen oyunun açık beta tarihide resmi olarak açıklandı. Buna nazaran, CoD MW’ın açık betası birinci etapta 14-16 Eylül tarihleri arasında PS4 kullanıcıları için yayınlanacak. Bu beta sürecenin çabucak akabinde çapraz platform özelliğini test edecek olan üretimci firma, kelam konusu bu test sürecini ise 21-23 Eylül tarihleri ortasında gerçekleştirilecek. Son olarak, çabucak aşağıdan bahsi geçen tanıtım görüntüsünü izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu