vivo, Yerli Üretim Y Serisi Modellere Üç Yıl Garanti Veriyor

vivo, tüketicilere online satış platformu üzerinden sunduğu avantajlı kampanyalarını yeni yılda da sürdürüyor.

15 Ocak tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Türkiye’de üretilen Y serisi modellerini myvivoshop.com üzerinden satın almaları halinde de tüketiciler 2 yıllık standart garantiye ek olarak 1 yıl üretici garantisi ile toplam 3 yıl garanti hakkına sahip oluyor. Y35 ve Y22s model telefon satın alan kullanıcılara tıpkı vakitte 1.099 TL kıymetinde TWS2e kablosuz kulaklık ikram ediliyor.

Dikkat alımlı tasarımı ve üstün kamera performansıyla öne çıkan V Serisi cihazları myvivoshop.com üzerinden satın alacak tüketicileri 6.200 TL’ye varan çıkar fırsatı bekliyor. Tüm V serisi modellerde ayrıyeten 3.200 TL’ye varan ekran tamir paketi de armağan ediliyor. V Serisi aygıtları tercih eden tüketiciler ayrıyeten satın alacakları telefonların yanında FIFA resmi maç topu, TWS2 ANC kablosuz kulaklık, TWS2e kablosuz kulaklık armağanlarından birini kazanma fırsatı buluyor.

5-15 Ocak tarihleri ortasında devam eden kampanya ile ilgili detaylı bilgi için https://myvivoshop.com/collections/promosyonlar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu